Zvětšení penisu – 12 odpovědí známých doktorů na nejčastější otázky

Nejčastější otázky o zvětšení penisu

Muži se velmi často obracejí na doktory s otázkou: Jak zvětšit penis? A je to vůbec možné?

1. Je možné zvětšit penis? Ano, jde to. Lidské tělo je velmi zvláštní věc a málokdo ví, jak opravdu funguje. Růstové tělíska má každý muž v penisu po celý život a pokud se najde něco, co je aktivuje, tak penis začne růst.

2. Může mi penis narůst i když mám po padesátce? Nevidíme důvod, proč ne! Zvětšení penisu není věkově omezeno. Když zvolíte správnou a ověřenou cestu na zvětšení penisu, tak dosáhnete zvětšení penisu.

3.Jak velký je průměrný penis? V klidovém stavu 7-10 cm, v ztopořeném 12-16 cm.

4. Jak dlouhý je největší penis na světě? Rekord má muž jménem Jonah Falcon, jeho ztopořený penis měří 34,29 cm.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax lékárna

5. Jaká je průměrná tloušťka penisu? V klidu je to 9-10cm, ztopořený penis má průměr přibližně 12 cm.

6. o kolik se může penis zvětšit? Slyšeli jsme o případě, kdy to bylo až o 7 cm.

7. Jak správně měřit penis? Když je tvrdý, od kořene až po žalud. Pozor na pokojovou teplotu.

8. Fungují přírodní afrodiziaka na zvětšení penisu? Obvykle ne, nepleťte si to. Přírodní afrodiziaka podporují chuť na sex.

 

12 odpovědí o penisu

9. Fungují na zvětšení penisu Kegelovy cviky? Malé zvětšení není nemožné, ale Kegelovy cviky jsou pro muže primárně určeny k posílení pánevního dna a zlepšení erekce.

10. Fungují na zvětšení penisu vakuové pumpy? Někteří říkají, že ano, jiní že ne. My se vyjádříme k tomuto neutrálně – je to na Vaší odpovědnosti. Nicméně, jde o přímý fyzický zásah do těla a neschvalujeme to. Jsou i bezpečnější cesty na zvětšení penisu.

11. Fungují na zvětšení penisu výživové doplňky? Většina mužů, kteří vyzkoušeli výživové doplňky, Vám řeknou že ano. Výživové doplňky jsou pravděpodobně nejbezpečnější volbou na zvětšení penisu – nevyvolávají vedlejší účinky, dají se koupit bez předpisu a obsahují přírodní ingredience.

12. Je nutná změna životosprávy? Toto je velmi dobrá otázka. No, je vhodné upravit jídelníček – odstranit mastná, pálivá, těžká jídla. Zároveň je vhodné zintenzivnit přísun vitamínů – tj. konzumovat více ovoce, zeleniny a hlavně ryb. Omezit resp. absolutně vyloučit byste měli alkohol a cigarety. Možná proto nefungují výživové doplňky u každého. Víte, můžete užívat jakkoli účinný přípravek na zvětšení penisu a nemusí fungovat, pokud budete žít nezdravě. Je to podobné jako byste očekávali, že si zápal plic vyléčíte běháním po ulici. Každá léčba potřebuje i Vaši plnou podporu.

Toto bylo 12 nejčastějších otázek o zvětšení penisu, s nimiž se obracejí muži ke svým lékařům. Doufáme, že jsme Vám pomohli.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

Rate this post

Leave a Reply