Aphrodisia – recenze, diskuse, cena, forum, zkušenosti

Aphrodisia

Aphrodisia je přírodní afrodiziakum, řadí se do kategorie výživových doplňků pro muže. Působí na prokrvení hlavně v genitální oblasti – erektilní tkáně a povzbuzuje tak erekci a zvyšuje libido. Na přípravek není třeba mít předpis

Účinky

  • napomáhá při poruchách erekce a sexuální vzrušivosti mužů
  • přispívá ke kvalitnější a delší erekci
  • podporuje chuť na sex a sexuální výkonnost
  • pozitivně ovlivňuje plodnost a kvalitu spermií
  • zintenzivňuje sexuální zážitky

Složení

Extrakt Ginko Biloba – Ginko Biloba je „zázračná“ multifunkční rostlina, která se zvykne používat již od nepaměti na řešení mnoha zdravotních problémů. Mezi její nejznámější účinky patří zlepšení cirkulace krve. Tak se dostává krev tam, kde ji tělo v dané chvíli nejvíce potřebuje.

Tribullus Terrestis – je účinná látka, která zvyšuje hladinu testosteronu. Vyšší hladina testosteronu u mužů znamená větší výkonnost a vytrvalost ve fyzických aktivitách. Kromě využití v doplňcích stravy na podporu erekce zvykne být využívána i mezi profesionálními sportovci – podporuje růst svalů.

Šafrán – působí příznivě na podporu potence a libida, podobně jako aminokyseliny se podílí na zvýšení prokrvení penisu a zlepšuje erekci.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Koupit Vimax

Selen – zabraňuje svalovým křečím a podporuje spermatogenezi, zabezpečuje optimální fungování imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem.

Zinek – podporuje tvorbu testosteronu Vyšší hladina testosteronu vám zajistí vyšší fyzickou zdatnost a vytrvalost a zvýrazní typické mužské rysy.

Aminokyselina L- Arginin – jsou výrazným katalyzátorem prokrvení cév, v tomto případě jde hlavně o prokrvení pohlavních orgánů, které je důležité pro kvalitní erekci. Kromě toho se podílí i na snížení krevního tlaku, dodává tělesnou energii

Sibiřský ženšen – je využíván v léčitelství již celá staletí. Je známý kvůli svým silným účinkem v procesu regenerace, působí i jako afrodiziakum.

I přes přírodnímu složení však netřeba překročit denní doporučenou dávku a netřeba připomínat, že jako u všech přípravků na podporu erekce, i ArginMax mohou užívat pouze dospělé osoby.

Užívání

Aphrodisia krémVýrobce nabízí dvě formy: tabletky a krém.

Krém se tradičně nanáší a důkladně rozetřít na požadované místo. Afrodiziakum ve formě tabletek je vhodné užívat dlouhodobě 2x denně. Výrobce uvádí i alternativu pro dosažení rychlého zlepšení – užít dvě tablety 1-2 hodiny před pohlavním stykem. Avšak při dlouhodobém užívání by mělo afrodisiakum fungovat silnější a efektivnější než při jednorázových použitích.

Krém je vhodné používat v kombinaci s tabletami, naopak to však není nutné.

Nákup

Afrodiziakum Aphrodisia je možné zakoupit online. V online obchodech, ve kterých jsme ověřovali dostupnost a ceny afrodisiaka ve formě tabletek, však uváděli poměrně dlouhou expediční dobu – 5 až 7 dní. Na internetu se dají najít i zvýhodněné balíčky, které obsahují jedno balení Aphrodisia pro muže a jedno balení Aphrodisia pro ženu. Z osobních intimních problémů se tak může stát vzrušující partnerská cesta za lepším sexuálním životem.

Hodnocení: 3/5

Hlavní výhody:

  • přírodní afrodiziakum
  • volba krém – tabletky

Hlavní nevýhody:

  • delší expediční doba, kupovat ho v lékárně může být nepříjemné
  • vhodný pro zvýšení chuti na sex více než na zlepšení erekce (podle mnoha názorů zákazníků)
  • nemá dlouhodobé účinky
POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 6 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Alternativní produkty v kategorii:

Vimax Pills – nejlepší přírodní pilulky na dlouhodobé zlepšení erekce

Ultra Potence – nejlepší přírodní pilulky na rychlé zlepšení erekce

VigRX Plus – nejexkluzivnější produkt na zlepšení erekce

Afrodiziakum je pro dlouhodobé používání mírně neefektivní – i po finanční stránce, ale hlavně proto, že žádaný účinek má pouze krátkou dobu. K negativní hodnoceným znakem tohoto preparátu patří i jeho delší expediční doba, kterou popisují uživatelé jako nepříjemnou, až odrazující zkušenost. Pro „jednorazovky“ je Aphrodisia příznivou volbou a její efekt nezklame. Nespornou výhodou je i to, že přípravek je určen pro muže i pro ženy, stejně i možnost finančně efektivní větší balení.

Rate this post

Leave a Reply