Clavin – dávkování, cena v lékárně, recenze doplňku výživy

Clavin

Co je to Clavin?

Clavin je jedním z výrobků k léčbě problémů s erekcí – ať už při občasných problémech, při nespokojenosti s kvalitou erekce nebo v případech, kdy si chcete zkvalitnit a zintenzivnit sexuální život. Přípravek Clavin je má přírodní složení a je kategorizován jako doplněk výživy, čili je dostupný bez lékařského předpisu. Výrobce zaručuje jeho expresní účinky při dodržení doporučeného užití a nevyžaduje dlouhodobé, pravidelné užívání.

Složení Clavinu

Přírodní složení Clavinu je přírodní a navrženo tak, aby uživatelé nepociťovali vedlejší účinky. I přes přírodnímu složení však netřeba překročit doporučenou dávku a měli by ho brát pouze dospělé osoby.

Popis účinných látek:

L- Arginin, L-Citrullin – aminokyseliny se výrazně podílejí na prokrvení cév, hlavně na prokrvení penisu. Prokrvení penisu je důležité pro kvalitní erekci.

Selen – zabraňuje svalovým křečím a podporuje tvorbu spermií, chrání buňky před oxidativním stresem.

Zinek – podporuje tvorbu testosteronu. Vyšší hladina testosteronu vám zajistí vyšší fyzickou zdatnost a vytrvalost, nesmíme zapomenout ani zvětšení mužnosti – zvýraznění typických mužských rysů.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Prodej Vimax Pills

Tribullus Terrestis – zvyšuje hladinu testosteronu. Vyšší hladina testosteronu = větší výkonnost a vytrvalost. Pro tento účinek je vyhledávána nejen muži, kteří hledají něco na podporu erekce, ale i mezi profesionálními sportovci, podporuje růst svalů.

Šafrán – působí příznivě na podporu potence a libida, zvyšuje prokrvení penisu a zlepšuje erekci.

Varianty Clavinu

ClavinVýrobce nabízí dvě varianty: Clavin ORIGINAL a Clavin PLATINUM. Možná že jste se doslechli io variantách ULTRA nebo STRONG, ale ty již nejsou v prodeji, ORIGINAL a PLATINUM na ně navazují. Rozdíl mezi přípravky je hlavně ve velikosti balení.

Každá z variant je dostupná ve větším iv menším balení.

Clavin ORIGINAL – menší balení obsahuje 12 tablet (8 + 4 zdarma), ve větším je jejich 28 (20 + 8)

Clavin PLATINUM – zaručuje jakýsi „pohotovostní režim“ pro erekci, časově ohraničený 12 hodinami. Na rozdíl od Clavinu ORIGINAL, tento obsahuje zzmes látek Stimulin, která ovlivňuje prokrvení penisu, zvýšení libida a celkově i sexuálního zážitku. Menší balení obsahuje 8 pilulek, ve větším je 20 pilulek.

Je důležité zmínit i dávkování Clavinu, které je mírně nestandardní. Je třeba užít 4 tablety 1-4 hodiny před pohlavním stykem.

Kde se dá koupit?

Clavin můžete zakoupit téměř v každé lékárně. Nicméně, dejte si pozor, ceny se v jednotlivých lékárnách mohou výrazně lišit. Zakoupit lze i online.

Hodnocení: 1/5

Hlavní výhody:

  • rychlost efektu, navíc u verze PLATINUM efekt přetrvává 12 hodin
  • není nutné dlouhodobé a pravidelné užívání
  • dostupnost lékárnách

Hlavní nevýhody:

  • poměr množství a ceny není tou nejšťastnější volbou, jinak řečeno: hodně peněz za málo muziky
POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Alternativní produkty v kategorii:

Vimax Pills – nejlepší přírodní pilulky na dlouhodobé zlepšení erekce

Ultra Potence – nejlepší přírodní pilulky na rychlé zlepšení erekce

VigRX Plus – nejexkluzivnější produkt na zlepšení erekce

Clavin nelze zcela odepsat – ovšem vedle rostoucí konkurenci pomalu začíná zaostávat. Clavin slibuje expresní výsledky, které se podle slov uživatelů ve více případech nedostavily a uživatelé byli nespokojeni. Na druhé straně, ti uživatelé, kteří ho užili a zažili slibovaný efekt Clavinu, nedají na přípravek dopustit a jsou ochotni ho užívat i přes vyšší cenu.

Pokud máte problémy s erekcí, navštivte svého urologa. Ten Vám předepíše léky, které budou zaručeně fungovat. Pokud nemůžete užívat léky na předpis (z různých zdravotních důvodů), chcete vyřešit svůj problém a přitom nezkrachuje, zkuste se poohlédnout po levnějších alternativách, na trhu je jich docela dost, celkem oblíbený v diskusních fórech byl např. Zerex.

Rate this post

Leave a Reply