Tablety versus sprej na odstranění předčasné ejakulace: co je lepší?

Předčasná ejakulace léčba tabletky sprej

Předčasná ejakulace nastane, když muž ejakuluje při pohlavním styku dříve, než by on nebo jeho partner byl rád. Předčasná ejakulace je běžný sexuální problém. Přibližně 1 z 3 lidí tvrdí, že tento problém v určité době zažili.

Na trhu je k dispozici několik možností jak bojovat proti předčasné ejakulaci. Tablety, které zvyšují hladinu serotoninu v mozku (léčiva ze skupiny antidepresiv SSRI) a tím zpomalují ejakulace, byly úspěšně použity při léčbě předčasné ejakulace. Zpomalení ejakulace obvykle začíná již v prvním týdnu užívání tablet. Užívání tablet zvýší zpomalení ejakulátu 6-20krát více než před léčbou. Muži často uvádějí spokojenost s léčbou pomocí léků a mnoho z nich přestalo s léčbou již po roce užívání. Bylinné preparáty jsou v léčbě předčasné ejakulace novinkou, mohly by však přinést obrovské výsledky. Momentálně je tento způsob léčby nejpopulárnější volbou mezi muži. Kombinace bylinných preparátů proti předčasné ejakulaci a procvičování cviků z knihy Dr. Kaplanové (metoda „začni a zastav“) může pomoci mužům předejít předčasné ejakulaci v minimálně 90% případů.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Koupit Vimax 

Pokud potřebujete něco, co okamžitě zvýší sexuální výdrž a pomůže vám získat zpět své sebevědomí v posteli, dobrý znecitlivující sprej může být efektivní volbou z několika důvodů:

  • Pomůže vám vydržet déle tím, že sníží fyzickou citlivost při sexu
  • Můžete si ho rychle a jednoduše aplikovat těsně před tím, než začne sex
  • Některé mohou být použity s nebo bez kondomu a neměly by se přenést na vašeho partnera
  • Stejného efektu můžete dosáhnout pokaždé

Předčasná ejakulace

Pokud hledáte něco, co má potenciál, aby okamžitě udělalo velký rozdíl ve vašem sexuálním životě, znecitlivující sprej může být účinným dočasným řešením.

Zatímco znecitlivující sprej představuje pouze dočasný přístup k léčbě předčasné ejakulace, užívání léků a celková léčba jsou dlouhodobým řešením, které odstraní příčinu tohoto problému.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší kapsle na odstranění předčasné ejakulace

Sexuální dysfunkce – předčasná ejakulace lze snadno a spolehlivě vyřešit přírodními kapslemi. Doporučujeme Vám doplňky stravy Vimax Pills a Ultra Potence, oba si spolehlivě poradí s předčasnou ejakulací.

Vimax Pills kromě toho zvětšuje penis a zpevňuje erekci. Zároveň působí účinně na tvorbu testosteronu a zvyšuje libido. Ultra Potence je rychlý sprinter, který v krátkém čase přinese zlepšení – nejen úlevu od předčasné ejakulace, ale také zvýší libido a testosteron.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Rate this post

Podobné příspěvky

Leave a Reply