Ejakulát – jak zvýšit množství ejakulátu při sexu???

Ejakulát jak zvýšit množství ejakulátu

Předtím než se dostaneme k způsobem jak zvýšit množství ejakulátu při sexu, pojďme se podívat na několik faktů. Ejakulát nebo semeno je tělesná tekutina bělavě šedé barvy vylučovaná z pohlavních žláz samců. Ejakulace je tedy vyloučení semene z mužských pohlavních žláz zpravidla při dosažení orgasmu. Má dvě fáze, a to první nebo stimulaci, kdy sexuální vzrušení vede ke  ztopoření penisu. Stimulace penisu je důležitá pro dosažení ejakulace a orgasmu. Následně dochází k uvolnění semene, které obsahuje spermie. Toto nazýváme emise. Druhá fáze nastane po dosažení orgasmu. V  této fázi muž není schopen dosáhnout další erekce a   potřebuje čas před dosažením další ejakulace. Tento čas na zregenerování se je individuální. Dále objem ejakulátu je úměrný hladině testosteronu. Testosteron je mužský hormon ovlivňující mužské tělo.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Kde koupit Vimax Pills

Zvýšená sexuální energie vede ke zvýšené sexuální touze, kterou vaše partnerka jistě ocení. Počet spermií rozhoduje o vaší schopnosti mít potomstvo. Nízký počet spermií způsobuje neschopnost zplodit potomka, přestože vaše partnerka je zcela zdravá. Zvýšení síly a objemu ejakulátu vám nejen zvýší sebevědomí, ale mluví také o vaší reprodukční schopnosti. Možná budete překvapeni, ale ejakulát se neskládá pouze ze semene. Semeno je sice hlavní složkou, ale představuje jen 5 procent. Ve skutečnosti ejakulát obsahuje více než 50 různých složek jako například:

  • vitamin C
  • dusík
  • kyselinu mléčnou
  • kyselinu močovou
  • sodík
  • draslík

Obsahuje také bílkoviny, které mají antimikrobiální účinek, což vysvětluje, proč je semeno cítit po chloru.

 

Ejakulát

Zvýšení množství ejakulátu

Při ejakulaci je důležitý objem. Čím více ejakulátu dokážete uvolnit, tím více si sex s partnerkou můžete užít. Zde je pár rad jak zvýšit objem resp. množství ejakulátu.

Změna životního stylu

Pijte dostatek tekutin – Naše tělo potřebuje vodu a pro ejakulaci je voda stejně důležitá. Zvýšení příjmu tekutin zvýší objem ejakulátu.

Nenoste těsnou prádlo – Nošení těsného prádla je nepohodlné, ale také vede k poklesu objemu ejakulátu. Nošení takového spodního prádla zvyšuje teplotu a spermie nemají šanci přežít.

Ejakulát změna životního stylu

Abstinujte – V průměru se každou vteřinu vytvoří 1.500 nových spermií. Jeden až dvoudenní sexuální abstinencí si doplníte a znásobíte svou armádu.

Praktikujte bezpečný sex – Při nechráněném sexu s různými partnerkami hrozí nakažení se pohlavně přenosnou chorobou, což může vést k neplodnosti

Vyvarujte se stresu – Stres způsobuje mnoho zdravotních problémů. Zvýšená hladina stresových hormonů negativně ovlivňuje tvorbu testosteronu, který hraje hlavní roli při tvorbě spermií.

Výživové doplňky – Na trhu je množství z doplňků na zlepšení sexuálního života. pomáhají nejen zlepšit ejakulaci, ale nabízejí i jiné benefity, které stejně jako muži, ocení i ženy.

 

Síla ejakulace

Velký objem ejakulátu je opravdu působivý, ale pro některé muže je důležitá i síla ejakulace. Některé ženy mají rádi, když muž stříká jako gejzír. Muž, který ejakuluje jak ve velkém objemu, tak i do větší vzdálenosti, se považuje za zdravějšího, mladšího a více sexuálně atraktivnějšího.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už zákazníků!
Doporučujeme na zvýšení množství ejakulátu produkt Semenax. Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Přestože vzdálenost, do jaké jste schopni ejakulovat je dána geneticky, neznamená to, že se to nedá zlepšit. Zde je několik tipů:

Voda voda je všeobecným řešením. Množství tekutin neovlivňuje jen objem ejakulátu, jeho chuť, ale i sílu ejakulace.

Kegelovy cviky Kegelovy cviky jsou určeny zejména na posílení svalů pánevního dna. Tyto cviky mají pozitivní vliv i na svaly, které mají na starosti ejakulaci. Cvičení spočívá v   stahování a uvolňování svalů.

Výživové doplňky Doplňky určené ke zvýšení objemu ejakulátu přispívají i k dosažení silnější ejakulace, zvyšují také sexuální energii a libido.

Nejlepší pilulky na zvýšení množství ejakulátu:

Semenax – nejlepší přírodní pilulky na zvýšení množství semene, dlouhodobý efekt, vyšší cena

Ultra Potence – nejexkluzivnější přírodní pilulky na rychlé zvýšení potence, okamžitý efekt, vyšší cena

Vimax Pills – nejlepší produkt na zvýšení ejakulace, dlouhodobý efekt, nižší cena

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky na zlepšení ejakulace

Milí pánové, toto jsou produkty, které Vám doporučujeme na zlepšení ejakulace:

Vimax Pills – spolehlivý přípravek s dlouhodobým účinkem na zlepšení erekce a odstranění předčasné ejakulace. Působí stimulačně na penis, který se zvětší.

Ultra Potence – nejrychlejší přípravek na zlepšení ejakulace a zvýšení testosteronu

 

4.7/5 - (3 votes)

Leave a Reply