Erekce – jak vyléčit, podpořit a zlepšit erekci

Erekce jak vyléčit podpořit zlepšit erekci

Muži touží mít nejen větší, ale i tvrdší penis. Vždyť který muž by nechtěl mít erekci tvrdou jako skála? A to nejen pro svůj dobrý pocit, ale i pro uspokojení partnerky. Nezáleží na velikosti, tvrdý penis je dobrý penis. V tomto článku se dozvíte více o   tvrdosti penisu, o kvalitě erekce, o tom, proč se tvrdý penis spojuje s mužností, o   cvicích na podporu erekce, také i o vhodné stravě.

Nemusíte trpět erektilní dysfunkcí, abyste mohli chtít mít tvrdší penis. Kvalita erekce se týká mnoha mužů zvláště těch starších. Bez ohledu na velikost, bez maximální tvrdosti není penis využíván efektivně. Jak jsme již zmínili, na vině není nutně erektilní dysfunkce, ale spíše erekce, která není taková jaká by měla být.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Kde koupit Vimax

Kvalita erekce

Kvalita erekce je věcí názoru. Při erekci se v penisu nahromadí krev, tkáně se roztáhnou a penis ztvrdne, ačkoli tvrdost u každého muže se značně liší. Podle urologů existují čtyři stupně tvrdosti, a to:
Erekce

1.stupeňpenis se začíná prokrvovat a je značně větší než ve stavu klidu, ačkoli stále ho nemůžeme považovat za tvrdý. Tvrdost by se dala při rovnat k tofu.

2.stupeňpenis začíná tvrdnout, ale stále ne dost na to, aby byl schopen vniknutí. Jeho tvrdost odpovídá oloupanému banánu.

3.stupeňpenis je dostatečně tvrdý na penetraci. Dá se přirovnat k banánu se slupkou

4.stupeň – penis je tvrdý, prokrven, žíly jsou viditelné, tvrdost můžeme přirovnat k   okurce.

Síla a délka erekce u muže je neoddělitelně spojena s jeho pocitem mužnosti. I kdyby byl nejzkušenější milenec na světě, pokud jeho penis není dostatečně tvrdý, může to mít negativní dopad na jeho sebevědomí ať už v posteli nebo mimo ni. Přestože velikost penisu je důležitá, erekce je daleko více důležitější. Bez dosažení třetího nebo čtvrtého stupně tvrdosti uvedeného výše, vniknutí do partnerky není možné.

Síla vaší erekce je často indikátorem Vašeho zdraví. Erekce nemůže nastat při nesprávném prokrvení penisu. Nedostatečná erekce může signalizovat různé zdravotní problémy jako například problémy s oběhem nebo nedostatek hormonů.

Jak zlepšit erekci

Nabízíme vám pár tipů na zlepšení kvality erekce. Tyto můžeme rozdělit do dvou základních skupin, a to na cviky podporující zlepšení erekce a výživové doplňky.

1.Cvičení je skvělý způsob jak zlepšit erekci. Níže uvedené cviky jsou navrženy tak, aby podpořily prokrvení penisu tak posílily zádové svaly, které mají vliv na ocelově tvrdou erekci. jde o cviky:

  • Kegelovy jsou zaměřeny na posílení svalů pánevního dna. Tyto svaly musí být pevné, když chcete mít tvrdou erekci. Kromě toho tyto cviky nabízejí řadu dalších benefitů včetně dobrého vlivu na zdraví prostaty a usnadnění zvětšení penisu.
  • Zvedání se pomocí ručníkupomáhá posílit šlachy a vazy ovlivňující tvrdou a   zdravou erekci. Mimo jiné, jediný nástroj, který potřebujete je středně velký ručník.
  • Jelqingje přirozený způsob zvětšení penisu, který zlepšuje cirkulaci krve, což má za následek tvrdší penis. Tyto cviky jsou jednoduché a nevyžadují žádný speciální nástroj.

2.Na trhu je množství přírodních produktů na podporu a zlepšení erekce. Tyto přípravky obvykle obsahují různé ingredience na zlepšení prokrvení, například extrakt ze zeleného čaje, vitamin E, atd.

3.Určitě jste již slyšeli rčení, že jsme to, co jíme. Jídlo ovlivňuje funkci našeho těla a penis není výjimkou. erekce zlepšují například potraviny a nápoje jako káva, pálivá paprika, banány, ústřice, losos, ovesná mouka a červené víno.

Naše doporučení tedy zní cvičit, zdravě se stravovat, případně se poradit s   lékařem, nekouřit a vyhýbat se stresu.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Doporučujeme přírodní pilulky na podporu erekce:

Ultra Potence – nejexkluzivnější pilulky na podporu erekce, rychlý efekt, vysoká cena

Vimax Pills – nejlepší pilulky na podporu erekce, dlouhodobý efekt, nízká cena

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky na zlepšení erekce
Názor lékařů na výživové doplňky je kladný a proto Vám doporučují užívání dvou nejlepších na zlepšení erekce. První je Vimax Pills, který je vítězem srovnání cena a   kvalita. Zlepšuje erekci, zvyšuje tvorbu testosteronu a zvětšuje penis – a to vše dlouhodobě. Druhý přípravek je Ultra Potence. Účinky přípravku jsou expresní, přípravek téměř okamžitě zlepší erekci a zvýší libido.

Rate this post

Podobné příspěvky

Leave a Reply