Erexan – recenze, diskuse, cena, forum, zkušenosti

Erexan

Erexan je přípravek který je pokládán za ověřenou náhradu Viagry. Erexan je přírodní přípravek, určený pro pány na slabou erekci a příznivě ovlivňují celkovou potenci. Přípravek je volně dostupný, na jeho zakoupení nepotřebujete lékařský předpis. V této recenzi se blíže seznámíte s jeho krátkým popisem a složením, různými variantami a zmíníme i recenze zákazníků, kteří své zkušenosti s Erexanom sdíleli na internetu.

Účinky

Výrobce klade důraz na silný účinek, který se dostaví již do několika minut po užití. Kromě toho působí účinné látky:

 • zlepšení erekce
 • účinek za méně než 60 minut
 • odstranění předčasné ejakulace
 • zvýšení chuti na sex
Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax na prodej

Složení

Erexan je přípravek, který kombinuje několik mimořádně důležitých aminokyselin v kombinaci s koncentrovanými rostlinnými výtažky.

Složení přípravku Erexan je opravdu pozoruhodné. Erexan není pouze obyčejný přípravek, který řeší problémy se slabou erekcí či výdrží. Obsahuje účinnou látku Sildenafil, která měla původně sloužit k léčbě chorob kardiovaskulárního systému. Výzkum jejích účinků však prokázal, že Sildenafil mimořádně efektivně zlepšuje u pacientů – mužů i jejich erektilní schopnost. Stal se proto důležitým preparátem pro muže, kteří chtějí zlepšit svou sexuální výkonnost a potenci.

Erexan obsahuje následující účinné látky:

L- Arginin -základná aminokyselina v boji proti slabé erekci. zlepšuje produkci a kvalitu spermií i mužsú potenci.

L- Lysin – ovlivňuje tvorbu hormonů po sexuálním aktu, vyšší tvorba zajišťuje rychleší regeneraci

L-Citrullin – zajišťuje stabilní hladinu L-Argininu v krvi

L- Ornytin stimuluje vylučování testosteronu během sexuální aktivity, což zajišťuje delší výdrž a eliminuje problémy s předčasnou ejakulací

koncentrovaný Tribullus Terrestis – stimulant podporující tvorbu mužského hormonu testosteronu. Testosteron ovlivňuje výkonnost a vytrvalost, v sexuální oblasti hlavně žádostivost a schopnost mít erekci. Tento koncentrovaný extrakt je vyhledáván i mezi profesionálními sportovci, protože podporuje růst svalů.

koncentrovaný extrakt rostliny Maca (Maka) – rostlina, která má původ v Peru. Je známým stimulantem sexuálních funkcí, v Peru se zvykne nazývat také „peruánská viagra“. Kromě stimulace sexuálních funkcí pomáhá řešit problémy s prostatou, s nedostatečnou tvorbou spermií a s impotencí.

Erexan díky svému jedinečnému složení nemá žádné vedlejší účinky.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Hodnocení zákazníků

Zákazníci se na internetových fórech o přípravku vyjadřují kladně, ve většině případů přípravek doporučují. Ze svých zkušeností uvádějí, že byly jeho účinky velmi mile překvapeni a že ho pokládají za velmi dobrý a účinný. Pochvalují si také rychlost a diskrétnost dodání. Mnozí uživatelé popisovali, že jim přípravek oddálil ejakulace a erekce byla tvrdší než jindy. Někteří však psali, že jim Erexan nezafunguje a pokládali jej za zbytečně vyhozené peníze.

Nákup

Erexan je možné zakoupit online, výrobce garantuje diskrétní doručení a v případě nespokojenosti garantuje i vrácení peněz. Dá se však zakoupit i v lékárně.

Hodnocení: 1/5

Erexan pro mužeHlavní pozitiva:

 • rychlé zlepšení erekce – tvrdá erekce už do 60 minut
 • odstranění předčasné ejakulace
 • prodloužení pohlavního styku
 • zvýšení chuti na sex
 • ověřená náhrada Viagry
 • bez lékařského předpisu

Hlavní negativa:

 • produkt není znám na celém světě
 • cena za dopravu
 • vysoká cena přípravku
 • v balení jen 15 tablet za 25 eur a na měsíc je potřebných 30 pilulek
 • zvětšení penisu přetrvává jen během dobu účinku
 • udávaná rychlost účinku je kratší než 60 minut

Alternativní produkty v kategorii:

Vimax Pills – nejlepší přírodní pilulky na dlouhodobé zlepšení erekce

Ultra Potence – nejlepší přírodní pilulky na rychlé zlepšení erekce

VigRX Plus – nejexkluzivnější produkt na zlepšení erekce

Přípravek Erexan působí Většina uživatelů hodnotila účinek Erexanu realisticky – že působení není nic světoborného, ale že za ty peníze to stálo.

Rate this post

Leave a Reply