Erexan – recenze, diskuse, cena, forum, zkušenosti

Erexan

Erexan je přípravek který je pokládán za ověřenou náhradu Viagry. Erexan je přírodní přípravek, určený pro pány na slabou erekci a příznivě ovlivňují celkovou potenci. Přípravek je volně dostupný, na jeho zakoupení nepotřebujete lékařský předpis. V této recenzi se blíže seznámíte s jeho krátkým popisem a složením, různými variantami a zmíníme i recenze zákazníků, kteří své zkušenosti s Erexanom sdíleli na internetu.

Účinky

Výrobce klade důraz na silný účinek, který se dostaví již do několika minut po užití. Kromě toho působí účinné látky:

 • zlepšení erekce
 • účinek za méně než 60 minut
 • odstranění předčasné ejakulace
 • zvýšení chuti na sex
[su_note note_color=”#e1eef7″][su_service title=”Sleva” icon=”icon: comments” size=”32″] Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax na prodej
[/su_service][/su_note]

Složení

Erexan je přípravek, který kombinuje několik mimořádně důležitých aminokyselin v kombinaci s koncentrovanými rostlinnými výtažky.

Složení přípravku Erexan je opravdu pozoruhodné. Erexan není pouze obyčejný přípravek, který řeší problémy se slabou erekcí či výdrží. Obsahuje účinnou látku Sildenafil, která měla původně sloužit k léčbě chorob kardiovaskulárního systému. Výzkum jejích účinků však prokázal, že Sildenafil mimořádně efektivně zlepšuje u pacientů – mužů i jejich erektilní schopnost. Stal se proto důležitým preparátem pro muže, kteří chtějí zlepšit svou sexuální výkonnost a potenci.

Erexan obsahuje následující účinné látky:

L- Arginin -základná aminokyselina v boji proti slabé erekci. zlepšuje produkci a kvalitu spermií i mužsú potenci.

L- Lysin – ovlivňuje tvorbu hormonů po sexuálním aktu, vyšší tvorba zajišťuje rychleší regeneraci

L-Citrullin – zajišťuje stabilní hladinu L-Argininu v krvi

L- Ornytin stimuluje vylučování testosteronu během sexuální aktivity, což zajišťuje delší výdrž a eliminuje problémy s předčasnou ejakulací

koncentrovaný Tribullus Terrestis – stimulant podporující tvorbu mužského hormonu testosteronu. Testosteron ovlivňuje výkonnost a vytrvalost, v sexuální oblasti hlavně žádostivost a schopnost mít erekci. Tento koncentrovaný extrakt je vyhledáván i mezi profesionálními sportovci, protože podporuje růst svalů.

koncentrovaný extrakt rostliny Maca (Maka) – rostlina, která má původ v Peru. Je známým stimulantem sexuálních funkcí, v Peru se zvykne nazývat také “peruánská viagra”. Kromě stimulace sexuálních funkcí pomáhá řešit problémy s prostatou, s nedostatečnou tvorbou spermií a s impotencí.

Erexan díky svému jedinečnému složení nemá žádné vedlejší účinky.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
[su_note note_color = “#c7e4f7”] Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

[su_button url = “http://www.vigrx.cz/” target =”_blank” alt =”Zlepšené erekce” style =”flat” background =”#ef3a2d” size= “5” center =”yes” icon =”icon:shopping-cart” title =” “] Objednat se slevou[/su_button] [/su_note]

Hodnocení zákazníků

Zákazníci se na internetových fórech o přípravku vyjadřují kladně, ve většině případů přípravek doporučují. Ze svých zkušeností uvádějí, že byly jeho účinky velmi mile překvapeni a že ho pokládají za velmi dobrý a účinný. Pochvalují si také rychlost a diskrétnost dodání. Mnozí uživatelé popisovali, že jim přípravek oddálil ejakulace a erekce byla tvrdší než jindy. Někteří však psali, že jim Erexan nezafunguje a pokládali jej za zbytečně vyhozené peníze.

Nákup

Erexan je možné zakoupit online, výrobce garantuje diskrétní doručení a v případě nespokojenosti garantuje i vrácení peněz. Dá se však zakoupit i v lékárně.

Hodnocení: 1/5

Erexan pro mužeHlavní pozitiva:

 • rychlé zlepšení erekce – tvrdá erekce už do 60 minut
 • odstranění předčasné ejakulace
 • prodloužení pohlavního styku
 • zvýšení chuti na sex
 • ověřená náhrada Viagry
 • bez lékařského předpisu

Hlavní negativa:

 • produkt není znám na celém světě
 • cena za dopravu
 • vysoká cena přípravku
 • v balení jen 15 tablet za 25 eur a na měsíc je potřebných 30 pilulek
 • zvětšení penisu přetrvává jen během dobu účinku
 • udávaná rychlost účinku je kratší než 60 minut

Alternativní produkty v kategorii:

Vimax Pills – nejlepší přírodní pilulky na dlouhodobé zlepšení erekce

Ultra Potence – nejlepší přírodní pilulky na rychlé zlepšení erekce

VigRX Plus – nejexkluzivnější produkt na zlepšení erekce

Přípravek Erexan působí Většina uživatelů hodnotila účinek Erexanu realisticky – že působení není nic světoborného, ale že za ty peníze to stálo.

Leave a Reply