Jak zvětšit penis? – Nefunkční mýty vs. ověřené fakta

Jak zvětšit penis fakta

Velikostí svého penisu se zabývá každý muž. Muži jsou kritičtí a proto se často hodnotí velmi špatně – že je jejich penis malý. Penis je možné zvětšit, pokud zvolíte správnou strategii.

Nefunkční mýty

Vakuové pumpy a extendery – zásahy do těla jsou velmi rizikové, zejména pokud jde o laické zásahy. Odborníci varují před takovými produkty. Pokud už i vlastníte nějakou pumpu, je vhodné nepřehánět užívání. Mohlo by se stát, že Vám praskne cévka v penisu a pak by to vyžadovalo lékařský zákrok a sexuální abstinenci. Au!

Chirurgické zákroky – někteří muži ve snaze o zvětšení své pýchy jsou schopni udělat cokoli. Doslova cokoliv. I lehnout si pod nůž lékaře. Staří lidé věděli, že co jednou lékař řeže, už nikdy nebude takové jako předtím a proto se operacím vyhýbali, pokud to bylo možné. Proto je naprosto neuvěřitelné, že se někteří muži rozhodnou absolvovat operační zákrok na zvětšení penisu. Může být jakýkoliv dobrý lékař, ale vždy se může něco pokazit a Vy můžete skončit s ještě většími problémy.

Zkušenosti jak zvětšit penis

Oholení intimních partií – můžete to udělat, ovšem půjde pouze o optickou iluzi zvětšení penisu. Fyzicky se nic nestane. Možná to na chvíli oklame Vaši sexuální partnerku, při sexu však zjistí pravdu – že je Váš penis stále stejně malý.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Objednat Vimax Pills 

Ověřené fakta

Cvičení – optimální fyzická kondice a 100% zdraví napomohou opětovnému růstu penisu. Je třeba pravidelné udržování se ve formě. Speciální kategorií jsou Kegelovy cviky – to jsou cviky určeny na zpevnění svalů pánevního dna. Muži jejich pravidelným cvičením mohou zlepšit erekci, odstranit problémy při močení a mohou dosáhnout mírného zvětšení penisu.

Zdravý životní styl – při zvětšení penisu Vám může napomoci i konzumace správných potravin. Vyšší přísun vitamínů a minerálů z ovoce a zeleniny Vám pomůže dostat se do formy. Podobně jako odstranění těžkých prokořeněných jídel.

Dragon Power

Některé výživové doplňky – výživové doplňky jsou často nazývány jako pilulky na zvětšení penisu. Mají přírodní složení a proto nezpůsobují vedlejší účinky. Obsahují minerály, vitamíny a bylinné extrakty. Dají se koupit online nebo v obyčejné lékárně bez lékařského předpisu. K ověřeným přípravkem na zvětšení penisu patří Vimax Pills, Ultra Potence, VigRX Plus, Dragon Power.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

 

Rate this post

Leave a Reply