Jak zvětšit penis? Největší lži a ověřené cviky a tipy pro muže !!!

Jak zvětšit penis

Se zvětšením penisu se spojuje mnoho mýtů a povídaček. Někteří muži dokonce věří, že to nejde. V dnešním exkluzivním článku vyvracíme mýty a říkáme fakta o zvětšení penisu.

MytusZvětšení penisu není možné – MÝTUS

Penis je možné zvětšit. Během dospívání penis roste do délky i do tloušťky díky růstovým centrům. Po přechodu do další životní fáze – do dospělosti – je růst penisu ukončen, protože vyhasíná potřebná stimulace. V případě, že má muž dostatek prospěšných látek, může penis začít opět růst. 

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Koupit Vimax

PravdaPenis může narůst i po padesátce – FAKT 

Růst penisu není omezen věkem. Pokud si zvolíte správnou cestu na zvětšení penisu, je to možné v každém věku.

Výživové doplňky zvětšují penis – FAKT

Pravda

Výživové doplňky mohou zvětšit penis. Ne všechny, ale některé luxusní. Výživové doplňky jsou složeny z přírodních extraktů, minerálů a vitamínů, takže se nemusíte bát žádné hnusné a škodlivé chemie. Výživové doplňky tělo nezatěžují, spíše mu pomáhají tím, že ho obohacují o přírodní látky. Výživové doplňky mají ještě dvě výhody, které bychom Vám měli zmínit: 1, nepotřebujete na ně předpis od lékaře, 2, dají se koupit nejen v lékárně, ale i na internetu, což je diskrétnější forma nákupu.

 

Tipy pro muže pro větší penis

Kegelovy cviky nefungují – MÝTUS

Mytus

Tvůrcem této techniky je doktor Arnold Kegel. V roce 1948 sestavil metody na uvolnění pohlavních orgánů. Mohou je cvičit muži i ženy, u mužů jde o cviky na posílení pánevního dna. Při těchto cvicích je třeba být fyzicky zdravý. Pomáhají při inkontinenci, zlepšují erekci. Sekundárním účinkem je zvětšení penisu, ve srovnání s výživovými doplňky je to však opravdu nepatrné zvětšení. Nicméně, lepší než vakuové pumpy, protože po cvičení Kegelových cviků změnu (byť jen malou) postřehne téměř každý muž.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Vakuové pumpy prodlužují penis – MÝTUS

Mytus

K vakuovým pumpám se stavíme velmi skepticky. Na internetu můžete najít mnoho recenzí, ovšem pouze malé procento mužů potvrdí, že skutečně fungují, tak jak uvádějí. Na jejich výsledky se čeká dlouho, velmi dlouho. Je proto otázkou, zda ti muži, kteří jsou nespokojeni, čekali krátce nebo to opravdu nefunguje na každého muže stejně.

Doufáme, že jsme Vám pomohli ujasnit si, co funguje, a co ne na zvětšení penisu.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

Rate this post

Leave a Reply