Jaké sexuální polohy a výživové doplňky Vám přinesou větší penis?

Sexuální polohy – volba polohy určuje, zda budete sex hodnotit jako špatný, dobrý nebo úplně super. V některých sexuálních polohách ženy pociťují každý centimetr Vašeho penisu a proto je trapné, pokud ho máte malý. Existují i sexuální polohy, při nichž si žena velikost penisu nevšimne, protože její rozkoš zcela pohltí mysl

Sexuální poloha Hadi„Hadi“ – muž si lehne na záda a žena se pomalu sesune na penis a natáhne se, aby ležela na celé délce partnerova těla. Uchopí mužovy ruky a jemně je položí na své tělo. Oba partneři se drží za ruce, prsa ženy se dotýkají hrudníku muže, i stehna mají navzájem propletené – jsou jako takoví hadi. Velké množství kontaktu s tělem vyvolává u obou partnerů maximálně sexuální vzrušení a vyvolává orgasmus. Muž ženě stimuluje v této poloze klitoris. V této poloze není důležité, jak hluboko muž vnikne do ženy.

 

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax Pills cena

Sexuálni poloha Houpačka

„Houpačka“ – oba partneři stojí naproti sobě. Žena obejme muže kolem krku. Muž ji zvedne do výšky svých boků a z rukama její vytvoří sedačku. Během toho jak do ní vniká penisem, objímá žena jeho nohy svými. Je to docela akrobatické a náročné na sílu, pro usnadnění může muž ženu opřít o stěnu. Muž má pod kontrolou průběh celého sexu, je jen na něm, jak hluboko vnikne. Čím více se oba houpou, tím divočejší je průběh.

 

Sexuálni poloha Sloni

Sloni – žena leží na břiše, ruce má vedle těla, mírně rozkročí nohy. Může si pod sebe položit polštář, aby byla vyšší. Muž si lehne zezadu, do stejné polohy jako žena. Muž bude bedry pohybovat krouživě, ale ne hned silně dorážet. U obou to vyvolá orgasmus. Poloha je vhodná pro muže, kteří trpí předčasnou ejakulací, protože se nedá praktikovat dlouho, avšak kontakt je intenzivní a uspokojující.

Výživové doplňky na zvětšení penisu

Bylo by nerealistické očekávat, že se tyto sexuální polohy neomrzí Vám nebo Vaší sexuální partnerce. Pokud jste někdy uvažovali nad zvětšením penisu, je nyní vhodná doba začít s tím. Na zvětšení penisu se specializují některé luxusní výživové doplňky. Přírodní bylinné extrakty a přírodní afrodiziaka jsou zdravou možností, jak si můžete přírodně zvětšit penis.

Kromě zvětšení penisu mají tyto výživové doplňky nejednou i jiné pozitivní účinky – jako např. zlepšení erekce, zvýšení testosteronu nebo zvýšení libida. Každý přípravek se liší účinky, proto je to potřeba nastudovat si je účinky pořádně.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 6 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Rate this post

Leave a Reply