Kamasutra – vyzkoušejte nové polohy při milování a můžete dosáhnout lepšího orgasmu

Kamasutra

Kámasúra (-sanskritský kmen slova) nebo Kamasutra (-sanskritský nominativ) je starověký indický text, který se zabývá lidskou sexualitou. Autorem je indický filozof, který žil v   období mezi 4. až 6. stoletím našeho letopočtu. Text je rozdělen do sedmi částí, které jsou dále rozčleněny do 36 kapitol. Jednotlivé části poskytují čtenáři rady týkající se lidského sexuálního chování a popisují různé pozice používané při pohlavním styku. Text se týká nejen lidské sexuality, ale také řízení domácnosti a všeho, co s domácností souvisí. Nabízíme vám seznámení se s několika polohami.

Poloha slonů

Ona leží na břiše, ruce má vedle těla a nohy lehce rozkročí. Pod sebe si položí polštář, aby byla trochu výš. On si lehne zezadu a zaujme stejnou pozici jako ona. Přitom by měl svými bedry pohybovat krouživými pohyby, ne hned silně dorážet. Hnětací stimulace se postará o   orgasmus obou partnerů, a protože muž se v této pozici nemůže velmi silně pohybovat, je tato poloha vhodná pro ty, kteří se udělají příliš rychle. Kromě toho mohou oba partneři přežít intenzivní tělesný kontakt.

Poloha „Venušina nástraha“

V této poloze musí být žena velmi obratná. Vysoce zvednuté nohy dodávají této poloze ještě více erotičnosti. Ve skutečnosti je tato více otevřená pozice obdobou misionářské polohy, ale díky pozici ženy do ní může muž hlouběji vniknout. Muž se nakloní nad ženu, přičemž žena má vskutku sexy perspektivu. Napnuté svalstvo působí neskutečně eroticky. Žena má sice obě ruce volné, ale má málo prostoru, proto by se měla alespoň podpírat lokty, aby zůstala ve stabilizované poloze.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na doplňky Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Pokud máte zájem o tyto doplňky výživy na zvýšení vzrušení, zvlhčení vagíny a větší prsa , napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení, navíc při objednání 3 a více produktů je doprava zdarma. Sleva 10 procent na Clitorin a další produkty platí pouze do vyprodání zásob!
Clitorin – zvýšení vzrušení pro lepší orgasmus, může pomoci pro zvýšení plodnosti pro ženy.
Vigorelle – chladivý gel pro lepší zvlhčení, prokrvení vagíny, zvýšení libida a chuti na sex.
Breastmax – pilulky na zvětšení prsou a štíhlou postavu, vhodný pro mladší i pro starší ženy. Objednat

Poloha „Krk přes tělo“

Ona si klekne a natáhne ruce na zem před sebe, nebo se může podepřít o lokty (doporučujeme použít polštář). On se postaví za ni, zvedne její nohy v oblasti kotníků a vnikne do ní. Neobvyklá poloha umožňuje hluboké vniknutí a ona objeví i erotické body, o kterých dosud ani netušila. Jeho potěší zejména optické dráždění.

Poloha „Posvátná kráva“

Ona se dá na čtyři a on si klekne za ni, nasedne na ni jako býk při milostné hře zezadu. Poloha je známá jako doggy styl a je klasikou na západní polokouli. Při této poloze je vniknutí hluboké a muž tak může dorážet plnou silou. Také si užívá pohled na její zadek. Může ji přitom hladit po těle, protože má obě ruce volné.

Sexuálni polohy pro lepší orgasmus

Poloha „Lotus“

Muž sedí se zkříženýma nohama na posteli, žena se mu posadí rovnou do klína. Během toho, jak do ní vniká, určuje rukama rytmus pohybu a mazlí se s její hrudníkem a ústy.

Poloha „Zpátečního aktu“

Otočená k partnerovi zády tlačí žena své nohy proti židli a lokty se o ni podpírá. Muž na ni tlačí zezadu a rukama ji hladí mezi její mírně rozkročenýma nohama, aby podráždil její klitoris. Až potom do ní vnikne. Při této poloze je stimulován bod G. Kromě toho může muž stimulovat i partnerčin hrudník. Tato pozice se dá praktikovat i análně.

Nové polohy při milování

Poloha „Hadů“

On si lehne na záda a   ona se pomalu sesune na jeho penis, trochu se natáhne, aby ležela v   celé délce jeho těla. Uchopí jeho ruce a položí si je na své tělo. Oba partneři se drží za ruce, její prsa se dotýkají jeho hrudníku, stehna jsou navzájem propleteny. Takové velké množství kontaktu s tělem toho druhého se postará o maximum erotické intimity. Další výhodou pro ni je stimulace klitorisu.

Poloha „Posezení na penisu“

Žena se posadí na jeho úd, dá se jakoby dozadu a přitom se opře rukama a široko roztáhne nohy. Teď se může pohybovat tam a zpět, takže ona sama má na starosti stimulaci jeho údu. Díky zvláštnímu úhlu, který zaujímá jeho penis ve vagíně, přináší tato poloha velmi dráždivé vzrušení. I muž může díky svým pohybům toto vzrušení umocnit.

Poloha „Jezdkyně“

Muž leží rovně na zádech a ona si sedne zády na jeho úd a chytí se za jeho kolena tak, aby ji on mohl přidržovat kotníky. Když je v ní, ona může určovat úhel předkláněním a   zakláněním horní poloviny těla. Aktivní průběh této polohy je na partnerce, partner může v klidu relaxovat. Je zcela na ní jakou rychlou jízdu a jak hluboko nechá partnera vniknout.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků.
Pro zvýšení množstva semena doporučujeme přírodní doplňek Semenax. Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou vaši objednávku tohoto produktu. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je vaše!  

Poloha „Houpačka“

Oba partneři stojí naproti sobě. Partnerka obejme partnera kolem krku. On ji pak zvedne do výšky svých boků, přičemž jí svýma rukama vytvoří sedačku. Během toho, jak do ní vniká jeho úd, obejme partnerka jeho nohy svými stehny. Tuto pozici může muž usnadnit ženě tím, že si ji opře o stěnu. Tato poloha vám zaručuje sex s orgasmem. Čím více se budete houpat, tím divočejší bude průběh. Kromě toho má partnerka příležitost se zcela oddat svému partnerovi a nechat vše na něm.

Doporučujeme vám pilulky na zvýšení vzrušení při sexu na základě hodnocení odborníků a pozitivních zkušeností zákazníků:

PRO MUŽE: Ultra Potencenejexkluzivnější pilulky na zvýšení vzrušení, rychlý efekt, vysoká cena

PRO MUŽE: Vimax Pillsnejlepší pilulky na zvýšení vzrušení, dlouhodobý efekt, nízká cena

PRO ŽENY: Clitorinpřírodní doplněk výživy na zlepšení sexuálního života pro ženy, dlouhodobý efekt

 

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky na zvýšení sexuálního vzrušení

Dámy mohou své sexuální vzrušení zvýšit přípravkem Clitorin. Přípravek zlepšuje i sexuální výdrž a intenzitu orgasmů. Pro pány doporučujeme přípravek Vimax Pills, který účinkuje dlouhodobě a jeho komplexní účinky oživují celý sexuální život – zvyšuje testosteron, zlepšuje erekci a chuť na sex, zvětšuje penis. Chcete-li okamžitý nárůst sexuálního vzrušení, přípravek Ultra Potence je pro vás jako stvořený.

 

Rate this post

Leave a Reply