Liderin – cena, efekt, recenze doplňku

Liderin

Liderin je doplněk stravy ve formě tabletek pro muže na podporu erekce. Působí na podporu a zlepšení erekce, zkvalitňuje také mikrocirkulaci krevního oběhu. Na jeho zakoupení není nutný lékařský předpis.

Kdy užívat Liderin?

Výrobce doporučuje užívat Liderin:

 • Pokud potřebujete zlepšit svůj sexuální život
 • Pokud chcete vyvolat erekci
 • Pokud během sexuálního styku nedokážete udržet erekci
 • Chcete-li prodloužit čas erekce
 • Pokud chcete dát svému sexuálnímu životu nový impuls

Složení Liderinu

Hlavní účinné látky jsou L-Arginin, ženšen a Pycnogenol. Složení aktivních látek je navrženo tak, aby Vaše tělo nepociťovali žádné vedlejší účinky.

L-Arginin – je prekurzor oxidu dusnatého, patří mezi aminokyseliny a je jednou z nejčastěji používaných aminokyselin při léčbě erektilních dysfunkcí. Příznivě ovlivňuje

Ženšen – pomáhá vyvolat a zlepšit erekci, kromě toho posiluje imunitu a zvyšuje fyzickou energii

Pycnogenol (Pinus pinaster) – pomáhá zlepšit mikrocirkulaci zvýšením propustnosti cév na podporu erekce

Účinek se dostaví přibližně po 60 minutách od jeho užití, podle slov mnoha uživatelů na internetu to není bůhvíco a čekali od tohoto přípravku více.

Složení účinných látek se liší v závislosti na druhu přípravku.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 6 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Dostupnost

Liderin je možné zakoupit na internetu, ale bez problémů ho najdete i v každé druhé lékárně. Mírně nás však zarazilo, že Liderin nebyl v nabídce a tedy nedal se vůbec koupit na oficiálních stránkách výrobce – ani v jejich slovenské, ani v české verzi.

Výrobce má dvě varianty produktu:

 • Liderin
 • Liderin Ginseng.

Liderin Ginseng je dražší verzí klasického Liderinu, avšak jeho složení je obohaceno o ženšen

Cena a dávkování

Výrobce doporučuje užít tři tabletky hodinu před pohlavním stykem. Liderin se v současnosti dá najít na internetu, nejmenší balení obsahuje 6 pilulek. Balení Vám vydrží dva použití.

Ohlasy zákazníků

Liderin má na internetu nejvíce negativních recenzí od uživatelů, více projevené nespokojenosti jsme při žádném přípravku nenašli.

Hodnocení: 1/5

Hlavní výhody:

 • dostupnost
 • přírodní složení

Hlavní nevýhody:

 • nízká účinnost
 • vysoká cena

Alternativní produkty v kategorii:

Vimax Pillsnejlepší přírodní pilulky na dlouhodobé zlepšení erekce

Ultra Potencenejlepší přírodní pilulky na rychlé zlepšení erekce

VigRX Plusnejexkluzivnější produkt na zlepšení erekce

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Kde koupit Vimax

V době psaní recenze jsme mohli najít na Liderin především negativní zpětné vazby od uživatelů, a také to zavážilo při hodnocení tohoto výživového doplňku. Dalo by se říci, že Liderin patří mezi uživateli, kteří psali své vyjádření na internetu, k málo oblíbeným přípravkům, ale zkusme se na to podívat i z druhé strany – není mnoho lidí, kteří píší recenze, když jsou spokojeni, spíše je to naopak.

Určitě mezi nevýhodami tohoto preparátu je podle vyjádření jeho uživatelů třeba zmínit nejen skutečnost, že je určen pouze mužům, ale i to, že je pouze v tabletové formě – ta je sice podle většiny uživatelů praktická a výhodná, ale rádi si sami vybírají způsob užívání s více možností.

Uživatelé negativně hodnotí především jeho finanční nákladnost. Mnozí z nich v internetových diskusích konstatují, že by přípravek možná i byl účinný, pozitivně vyzdvihují dobu nástupu účinku preparátu už po 60 minutách, avšak je zřejmě nutné užívat ho dlouhodobější pro dosažení požadovaného účinku, což je podle jejich názoru u tohoto preparátu finančně nákladné. Předpokládáme, že existence množství jiných přibližně stejně účinných – ať možná i účinnějších – alternativ, které jsou levnější, je pro tento přípravek významnou konkurencí a výrobce by to rozhodně měl brát v úvahu.

Rate this post

Leave a Reply