Maca peruánská cena, účinky, prášek, forum, recenze tabletek

Maca peruánská

Maca, přírodní afrodiziakum je legendou mezi přípravky na zlepšení erekce. Je původem z Peru a slouží na podporu erekce, podporu potence a zlepšení sexuálního života. V Peru je Maca známa již od dávných dob, nese tam proto hrdě název „peruánská viagra„. Extrakt z kořene Macy je často vyhledávanou složkou do přípravků na podporu erekce, v mnoha případech je tou nejhlavnější ingrediencí (např. Je součástí i stále oblíbenějšího Zerexu). Afrodiziakum mohou užívat (a užívají) i ženy. Maca patří mezi výživové doplňky a nepotřebujete na ni žádný předpis od lékaře.

V této recenzi si řekneme, jaké výhody a nevýhody přináší užívání samotného afrodisiaka.

Účinky Macy

Známé jsou následující účinky:

 • zlepšuje erekci
 • působí proti mužské impotenci a ženské frigiditě
 • zvyšuje chuť na sex
 • dodává tělu energii – fyzickou i psychickou

Účinky u mužů jsou zaměřeny především na podporu erekce a posílení sexuální energie, u žen Maca ovlivňuje hlavně chuť na sex, dodává tělu energii a reguluje také hormonální hladinu – napomáhá při otěhotnění, či redukuje problémy, které se u žen objevují při menopauze.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Koupit Vimax Pills

Užívání Macy

Macu je možné zakoupit ve dvou formách – buď ve formě tabletek, nebo ve formě prášku. Tabletky se užívají klasickou orální formou, Maca v práškové formě se rozpouští ve vodě. Rozpuštěná Maca má středně nahořklou chuť, která nemusí být sice každému příjemná, avšak na druhé straně je vyvážená tím, že je levnější než tabletky.

Maca je univerzální přípravek, který mohou užívat muži i ženy, avšak je nutné dodat, že užívat afrodisiakum mohou pouze dospělé osoby. Jelikož se jedná o přírodní afrodisiakum, extrakt z kořene, nemusíte se bát žádných vedlejších účinků.

Zkušenosti zákazníků

Ohlasy uživatelů a uživatelek na diskusních fórech jsou ve většině případů pozitivní, kladné, lidé si účinky pochvalují. Zákazníci si tyto pilulky kupují velmi rádi opakovaně. Někteří uvádějí, že si ji kupují nejen kvůli její efektu v sexuální oblasti, ale právě i kvůli její nahořklé chuti, kterou pokládají za příjemnou.

Nákup

Maca doplňekMacu lze zakoupit online – prostřednictvím internetu, případně v některých vybraných lékárnách.

Zakoupit se dají 2 produktové řady: Maca obyčejná a Maca fresh.

Zásadní rozdíl (kromě ceny) je v síle extraktů. Maca obyčejná je slabší – to však automaticky neznamená, že je neúčinná, jen má pozvolnější účinek. Maca Fresh je sice o něco dražší, balení obsahu je sice menší, avšak i zde platí zlaté pravidlo, že za kvalitu se platí. Edice Fresh sestává ze silnějšího koncentrátu, je až 8 krát silnější než Maca obyčejná.

Hodnocení: 2/5

Hlavní výhody:

 • přírodní afrodiziakum (bio)
 • možnost výběru – tabletka / prášek
 • působí příznivě pro obě pohlaví
 • bez vedlejších účinků
 • snižuje únavu, dodává energii

Hlavní nevýhody:

 • není příliš silná
 • někteří uživatelé nemají rádi její nahořklou chuť

Maca afrodiziakum

Alternativní produkty v kategorii:

Vimax Pills – nejlepší na dlouhodobé zlepšení erekce

Ultra Potence – nejlepší přírodní pilulky na rychlé zlepšení erekce

VigRX Plus – nejexkluzivnější produkt na zlepšení erekce

Podle hodnocení uživatelů na internetu lze konstatovat, že Maca je jednou z možností, jak vyřešit problémy s erekcí. Uživatelé se v hodnoceních vyjadřovali, že funguje, někteří ale uváděli, že čekali od jejího účinku v tomto směru trochu víc. Určitě by však bylo zajímavé i srovnání intenzity zlepšení erekce vůči věku těchto hodnotitelů.

Ostatní slibované efekty – patří k nim podpora potence, zvýšení libida, zvýšení fyzické a psychické energie – se dostavily u většiny uživatelů, kteří její účinky hodnotili v internetových diskusích, všichni hodnotící si více energie pochvalovali. Mnozí z nich zdůrazňovali, že účinek se nedostavil sice ihned, ale projevil se po nějaké době díky pravidelnému užívání tohoto preparátu. Všichni tito uživatelé, kteří popisovali takové své zkušenosti, poukazovali na potřebu nevzdat se ihned po prvním či druhém užití přípravku, pokud se výsledek bezprostředně neprojevil. Jednoduše jde o přírodní přípravek, při kterém trvá nějaký čas, dokud zjistíte, nakolik je opravdu efektivní.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 6 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Cenově lze Macu zařadit mezi přípravky na stimulaci erekce někde do zlatého středu – není to sice ani nejdražší, ale na druhé straně však ani nejlevnější výživový doplněk na podporu erekce.

Za pozitivum jednoznačně lze pokládat to, že ji mohou užívat nejen muži, ale i ženy. A také je třeba vyzvednout i skutečnost, že jde o čistě přírodní preparát, který neobsahuje žádné chemické složky, určitě právě ženy hodnotí tuto jeho vlastnost vysoce pozitivní.

Muži více zaměřovali při pochvale kromě samotného Afrodiziakální a erektivního účinku svou pozornost právě na možnost výběru formy užívání preparátu v podobě tabletové nebo práškové. Pozitivně hodnotili praktičnost tabletové formy, některým se však naopak zamlouvala právě prášková forma s její specifickou nahořklou chutí, kterou si oblíbili.

Obě pohlaví příznivě posuzovali nejen samotný účinek přípravku v sexuální oblasti, ale i pokles celkové životní únavy, celkově zvýšený příliv energie, vitalitu, aktivnost, zvýšení chuti do života.

Pokud tedy máme shrnout to, co o Mace vyjádřili její uživatelé – lze říci, že za přiměřenou cenu dostanete slušné množství přípravku a vydrží poměrně dlouho. Je však třeba tento přípravek brát pravidelně po nějakou dobu, abyste dosáhli požadovaného účinku.

3.6/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply