Masáž pro ZVĚTŠENÍ PENISU – tipy, metody, triky!

Masáž pro zvětšení penisu

Penis se dá zvětšit, aniž jste ho museli nějak fyzicky přetěžovat. Existují různé cvičení na zvětšení penisu. V čem spočívá jejich účinek? V tom, že prokrvují penis. A pořádně prokrvený penis pomalu roste.

Všeobecně známé cvičební procedury

Sex – možná Vás to překvapilo. I sexem se dá zvětšit penis? Odpovědí je ano. Pokud máte častý sex (s erekcí), tak se Vám penis zvětší. Všechny svaly, když jsou využívány, tak narostou. Méně sexu = pomalé zmenšení penisu. Muži po padesátce by Vám o tom měli co říct.

Speciální cvičební procedury

Jelqing – speciální cvičení určené pro muže. Jde o cviky, jejichž primárním zaměřením je zvětšení penisu. Provádí se opakovanými pravidelnými pohyby penisem za současného stlačování penisu. Tajemství úspěchu se skrývá v prokrvení penisu a zvýšení tlaku. Mnozí muži tvrdí, že tato technika opravdu funguje, vědecké výzkumy to zatím neověřili. Cvičení je doporučeno pro začátečníky v zvětšování penisu, ale cvičí je i pokročilí, protože je to základním cvikem všech pokročilých cvičení.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax Pills zkušenosti

Kegelovy cviky – původně byly určeny pro ženy, ale před pár lety se zjistilo, že velmi účinně působí i pro muže. Momentálně je to boom a muži začínají cvičit hromadně Kegelovy cviky. Gynekolog Arnold Kegel vytvořil cviky jako nechirurgické léčby na uvolnění pohlavních orgánů.

Cvičení Kegelových cviků pomáhá při problémech s pánevním dnem, inkontinencí a s některými problémy v sexuálním životě. Důležitou součástí cvičení je správná identifikace Kegelových svalů, pokud s tím máte problém, pomůže Vám lékař. Nicméně, před cvičením je třeba zdůraznit, že je třeba být fyzicky zdravý – pokud máte nějaký zdravotní problém, před zahájením cvičení to raději konzultujte s odborníkem.

Zároveň Vám doporučujeme kombinovat cvičení s podpůrnou léčbou výživovými doplňky. Výsledný efekt se dostaví rychleji, zvětšení penisu bude viditelnější. Pokud jste o výživových doplňcích ještě neslyšeli, jsou to přírodní pilulky (100% příroda, žádná chemie), které se dají koupit volně v lékárně nebo na internetu.

Větší penis

Pokud si nemůžete dovolit koupit si výživové doplňky, začněte se alespoň zdravější stravovat. Dbejte na to, co jíte. Zdravá životospráva Vám pomůže k lepšímu zdraví. Zvyšte přísun ovoce a zeleniny – hlavně v syrové formě. V nezpracované formě obsahují více vitamínů. Zpestřete si jídelníček, snažte se sníst každý den alespoň jedno jablko, rajče … Konzumujte potraviny, které obsahují hodně vitamínů a minerálů – např. rýže, ryby.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Rate this post

Leave a Reply