Menopauza, frigidita a bolest vaječníků – pomohou výživové doplňky?

Menopauza, frigidita a bolest vaječníků

Nejen muži mají témata, o kterých se neradi povídají. Menopauza, frigidita a bolest vaječníků jsou závažné problémy v životě ženy. Společně se podíváme na to, kdy a proč se objevují. Negativní efekty všech tří se dají minimalizovat, když víte jak na to. Jednou z možností jsou výživové doplňky. V neposlední řadě v tomto článku zodpovídáme otázku – pomohou výživové doplňky na vyřešení těchto problémů?

Menopauza, frigidita a bolest vaječníků – noční můra nejedné ženy

Menopauza – významný a přirozený milník v životě ženy. Slovem menopauza se označuje poslední menstruační krvácení ženy, objevuje se mezi 45.-54. rokem života. Menopauza přináší snížení hladiny estrogenů co má několik nepříjemných tělesných pocitů – suchost v pochvě, návaly horka atd. Následkem menopauzy je nejednou i frigidita.

Zatímco menopauza je problém, se kterým se setkává jen jistá věková skupina, bolest vaječníků a frigidita se může týkat každé věkové skupiny.

Frigidita – je často synonymem slova chladnost. V sexuologii je souhrnným označením pro poruchy ženské sexuality – poruchy žádostivosti, vzrušení, sexuální podmíněné bolesti.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na doplňky Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Pokud máte zájem o tyto doplňky výživy na zvýšení vzrušení, zvlhčení vagíny a větší prsa , napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení, navíc při objednání 3 a více produktů je doprava zdarma. Sleva 10 procent na Clitorin a další produkty platí pouze do vyprodání zásob!
Clitorin – zvýšení vzrušení pro lepší orgasmus, může pomoci pro zvýšení plodnosti pro ženy.
Vigorelle – chladivý gel pro lepší zvlhčení, prokrvení vagíny, zvýšení libida a chuti na sex.
Breastmax – pilulky na zvětšení prsou a štíhlou postavu, vhodný pro mladší i pro starší ženy. Objednat

Existuje krátkodobá a déle trvající frigidita. První je podmíněna aktuálním děním v životě (aktuální konflikt, emocionální rozpoložení, náhlá životní situace – přestěhování), ta druhá – dlouhodobá je výsledkem déletrvajících problémů – fobie, přetrvávající stres, zklamání atd. V akutních případech je žádoucí, aby byla léčba frigidity podpořena psychoterapií. Následkem frigidity bývá často zhoršení kvality partnerského vztahu.

Bolest vaječníků je nepříjemná pro každou ženu. Nepříjemně bolesti, které nejednou omezují pohyb a každodenní činnosti se každá dáma snaží tlumit léky proti bolesti. Pravidelná konzumace těchto léků není pro tělo vhodná, navíc je zde i denní omezení. Léky na tlumení bolesti jsou jen oddálením problémů. Po čase si tělo vytvoří imunitu a jejich účinek bude oslaben, proto budete bolest pociťovat tak jako předtím.

Menopauza, frigidita a bolest vaječníků jsou ženské problémy, které nemusí být problémy, pokud víte, jak je řešit. Plnohodnotný život bez bolesti nemusí být jen sen.

Menopauza

Jaká řešení existuje?

Řešení je několik, ale mnoho z nich je finančně náročných – např. hormonální substituční léčba. Pouze málokdo však ví, že se s tím pojí riziko vyšší lámavosti kostí. My se podíváme na ty, které jsou levné, bezpečné a dostupné.

Jednou z možností jsou výživové doplňky. Výživové doplňky nejsou jen mýtus a pomalu si začínají získávat důvěru i českých zákaznic. Stále oblíbenější je pomoc v podobě výživových doplňků.

Jednou z výhod výživových doplňků, která je řadí na přední místa v řešení intimních problémů je to, že jejich složení je přírodní. Povětšinou jde o bylinky, ale není výjimkou, že v některých výživových doplňcích se nacházejí i jiné nebylinné přírodní látky – např. extrakt z kořene atd. Další výhodou výživových doplňků je to, že na ně nepotřebujete lékařský předpis. A pokud byste měli problém s návštěvou lékárny, umíte si je bez ostychu zakoupit iv online lékárnách, také bez předpisu.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků.
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou vaši objednávku produktu Clitorin. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je vaše! Akce platí pro všechny produkty na vigrx.cz.
Na trhu jsou dostupné tři větší značky, které mají různé účinky:

  • Clitorin Clitorin – tyto přírodní pilulky jsou komplexním řešením ženských obtíží. Pokud hledáte řešení problémů, které Vám přinesla menopauza, frigiditu, bolest vaječníků, potřebujete dosáhnout zvlhčení vagíny, chtěli byste mít silnější orgasmus nebo zlepšení sexuálního života, Clitorin to všechno zvládne zařídit.
  • Vigorelle – tento přírodní krém přináší řadu pozitivních účinků najednou. Snižuje frigiditu, přináší rychlé zvýšení libida, lépe vzrušení po menopauze nebo zvlhčení vagíny. Váš intimní život získá nové rozměry, protože budete dosahovat silnější orgasmus. Vše tato pozitiva, které Vám krém Vigorelle přinese si zamilujete.

Kombinací tabletek Clitorin a krému Vigorelle dosáhnete probuzení Vaší skryté bohyně. Váš sexuální život bude naplněn radostí a rozkoší.

  • Provestra – poslední, které Vám představíme, jsou tabletky Provestra. Jejich účinek je rychlý a krátce po užití pocítíte zvýšení libida. Zároveň řeší i frigiditu a přináší lepší vzrušení po menopauze, frigidita.

Jak vidíte, výběr je pestrý a náročný, ale každá dáma si dokáže najít přípravek, který bude dokonale splňovat její požadavky.

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky na zlepšení sexuálního života

Pokud máte problémy v sexuální oblasti, doporučujeme Vám vyzkoušet volně dostupný doplněk stravy Clitorin. Je oblíbený a ženy se k jeho užívání rady vracejí. Zlepšuje sexuální život ve více směrech – zvyšuje sexuální touhu, dodává sexuální energii, odstraňuje frigiditu. Clitorin doporučujeme i ženám po menopauze, jeho účinky jsou pro tuto věkovou skupinu ještě intenzivněji.

Rate this post

Leave a Reply