Muira Puama – cena, zkušenosti a doplňky výživy

Muira Puama

Účinky:

Nízká sexuální výkonnost je nepříjemným tématem pro většinu mužů. Společnost očekává, že muž bude silný a energický. Díky tomuto obrazu máme dojem, že síla a energičnost muže jsou věčné. Nuž na trhu je mnoho přípravků na podporu zdravé sexuální výkonnosti u mužů. Muira Puama je jeden z nich. Tato rostlina pochází z Brazílie. Brazilské domorodé kmeny používaly i kůru a kořeny této rostliny na léčbu revmatu, nervosvalových a zažívacích problémů, chřipky a sexuální slabosti. Tato rostlina je známá jako afrodiziakum a nazývá se také dřevo potence. Rostlina má skvělou pověst jako mužský sexuální podpůrný prostředek. Mezi výhody, které nabízí patří:

 • Zvyšuje libido
 • Podporuje zdravou erekci
 • Podporuje mužskou plodnost
 • Zvyšuje sílu a výdrž
 • Pomáhá v depresi vzniklé kvůli poruše erekce
 • Podporuje zdravou reakci na stres

V roce 1994 v Paříži doktor Jacques Waynberg provedl studii, v jíž 262 impotentních mužů s nízkým libidem užívalo přípravek Muira Puama. Mužům byla podána dávka 1 až 1,5 gramu extraktu 4: 1 Muira Puama. 62% mužů udalo, že extrakt na nich měl okamžitý účinek   během jednoho týdne. Zvýšilo se u nich nejen libido, ale i erektilní funkce. 51% mužů, kteří si přáli mít erekci častěji, uvedlo, že přípravek byl prospěšný.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

Doktor Waynberg uskutečnil ještě jednu studii, ve které hodnotil účinky přípravku Muira Puama na psychologický účinek sexuální slabosti u 100 mužů. Sexuální slabost je známá jako ztráta síly a libida v důsledku nedostatku testosteronu. 66% dotázaných mužů uvedlo zvýšení četnosti pohlavních styků, 70% uvedlo zvýšení libida, 55% zjistilo, že dokáže dosáhnout erekce během pohlavního styku, 66% dosáhlo zvýšenou fyzickou energii, vytrvalost, snížila se u nich únava a  zlepšil se spánek. Rovněž byla zaznamenána zvýšená intenzita a četnost erekce ráno. V této studii se rostlina Muira Puama ukázala být prospěšná zejména pro muže, kteří netrpí žádnými zjevnými psychosomatickými stavy. 100% mužů s žádnými evidentními psychosomatickými poruchami uvedlo, že Muira Puama účinně vyléčila jejich sexuální slabost, u 85% se zvýšilo libido a 90% udrží erekci během pohlavního styku. Muira Puama si díky studii doktora Waynberg a také prokázaných výsledků během více než stoletého využívání drží prvenství mezi přírodními afrodisiaky.

Muira Pauma afrodisiakum

Složení:
Muira Puama obsahuje množství různých chemických látek. Nelze však jednoznačně říci, která z nich má vliv na mužskou sexuální funkci. Jedna studie provedená na králících prokázala schopnost rostliny uvolnit topořivá tělíska penisu umožňující mu více se prokrvit než při běžné erekci. Jiná studie prokázala, že Muira Puama dokáže blokovat enzym známý jako acetylcholin. A jak tento enzym napomáhá plodnosti? Tak, že rozšiřuje cévy, včetně těch, které se nacházejí v  genitáliích a tímto jim užňuje prokrvit se, což zase podporuje erekci.

Užívání:
Muira Puama je účinná jako čaj nebo ve formě kapslí, největší účinek má však v podobě tekutého extraktu. Většina aktivních látek jako esenciální oleje, terpeny a pryskyřice jsou nejefektivnější v podobě extraktu obsahujícího alkohol.

Tinktura: v poměru 4:1 v množství 1-3 ml dvakrát denně

Varování: Přípravky z této rostliny by neměli užívat lidé, který trpí onemocněním srdce a cév nebo se léčí na vysoký krevní tlak.

Hlavní výhody:

 • Zvyšuje libido
 • Podporuje zdravou erekci
 • Podporuje mužskou plodnost
 • Zvyšuje sílu a výdrž
 • Pomáhá v depresi vzniklé kvůli poruše erekce
 • Podporuje zdravou reakci na stres 

Hlavní nevýhody:

Muira Puama není vhodná pro lidi trpící kardiovaskulárními chorobami a vysokým krevním tlakem.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Objednat Vimax Pills 

Nejlepší přírodní pilulky s efektem Muira Puama:
PRO MUŽE: Ultra Potence – nejexkluzivnější přírodní pilulky, okamžitý efekt, vyšší cena
PRO MUŽE: Vimax Pills – nejlepší přírodní pilulky, dlouhodobý efekt, nižší cena
PRO ŽENY: Clitorin – silný doplněk výživy pro ženy, okamžitý efekt, vyšší cena

My doporučujeme Vimax Pills. Pro ženy doporučujeme produkty Clitorin a Vigorelle. Clitorin má dlouhodobý účinek pro zdraví.

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky na zlepšení sexuálního života

Doporučujeme Vám přípravky Ultra Potence a Vimax Pills.

Ultra Potence je elitní přípravek se superrychlým účinkem. Zlepšuje erekci, dodává chuť na sex a zvyšuje tvorbu testosteronu.

Alternativou je Vimax Pills. Tento nabízí zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace a   luxusní účinek zvětšení penisu.

Rate this post

Leave a Reply