6 ověřených kroků ke zvětšení penisu

6 kroků ke zvětšení penisu

Častou mužskou otázkou je, jak se dá zvětšit penis? Na internetu najdete mnoho návodů, ale pouze některé jsou opravdu kvalitní. My jsme si pro Vás připravili seznam šesti kroků, jak spolehlivě zvětšíte Váš penis.

1.krok – vakuové pumpy a výživové doplňky 

Někteří muži preferují užívání vakuových pump, jiní si na zvětšení penisu vybírají výživové doplňky. Najdou se i tací, kteří tyto dvě možnosti kombinují. Výživovým doplňkům říkáme „ano,“ protože: jsou bezpečné, přírodní a neškodí zdraví. U vakuových pump je vhodné být obezřetný a nepřehánět jejich užívání. Nadměrným užíváním si můžete přivodit fyzické zranění a doba léčení se na takovém intimním místě jako je penis mohla měřit v týdnech. Pokud je užíváte s mírou, mohou Vám pomoci se zvětšením penisu.

2.krok – starejte se o sebe

Začněte se o sebe pravidelně starat. Pokud již pravidelně cvičíte, dodejte si do Vašeho cvičebního plánu Kegelovy cviky. Jsou to speciální cviky na posílení svalů pánevního dna a muži je cvičí i na zvětšení penisu.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax cena 
3.krok – zvyšte hladinu testosteronu

Testosteron je základní mužský hormon. V dospívání se podílí na všech důležitých změnách v mužském těle. V dospělosti je nezbytný pro správné fungování rozmnožovací soustavy. Jednou z možností, jak zvýšit přírodně produkci testosteronu, jsou výživové doplňky. Výživové doplňky, jako např. Vimax Pills nebo Ultra Potence dokáží zvýšit hladinu tvorby testosteronu a zapracovat tak na zvětšení penisu.

4.krok – používejte penis často

Neaktivita Vašeho penisu se může podílet na opačném efektu – jeho scvrknutí. Muži po padesátce, kteří mají sex méně často, zažívají zmenšení penisu.

Návod na zvětšení penisu

5.krok – pozor na to, co sníte

Obohaťte si jídelníček o ovoce, zeleninu a potraviny bohaté na vitamíny (např. ryby). Vitamíny jsou velmi potřebné v procesu zvětšování penisu, tělo musí být zdravé na 110%.

Vyvarujte se pokrmům, které obsahují mnoho koření, které jsou těžké na strávení a obsahují hodně cholesterolu.

6.krok – pozor na léky

Dávejte si pozor na to, jaké léky na předpis užíváte. Některé léky na předpis mohou mít různé nežádoucí účinky. Na to, které léky mohou ovlivnit velikost Vašeho penisu není jednoznačná odpověď, proto je vhodné konzultovat tuto skutečnost s Vaším lékařem.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz.

Rate this post

Leave a Reply