Noční erekce a ranní erekce

Noční erekce ranní erekce

Erekce je fyziologický jev, při kterém se penis stává pevnější a větší. Ztopoření penisu je výsledkem interakce nervových, cévních, psychologických a endokrinních faktorů a je často spojováno se sexuálním vzrušením nebo sexuální přitažlivostí, i když erekce může být také spontánní. Tvar, úhel a směr erekce se u lidí značně liší.

Erekce u mužů se nevyskytují jen v časných ranních hodinách. Zdravý člověk má obvykle erekci od tři do pěti erekci během noci trvající asi 25 až 35 minut. Tyto noční erekce jsou nazývány noční penilní tumescence a poslední je erekce vyskytující se těsně předtím, než se probudíte. Jedna teorie pro noční penilní tumescenci souvisí s naším spánkovým cyklem. Erekce mají tendenci začít, jakmile se naše tělo přesouvá do rem cyklu a pak skončí, když přejdete do hlubšího spánku. Pohlavně dospělí muži nejsou jediní, kteří zažívají ranní erekce. Malí chlapci v děloze mohou také prožívat stejný jev. Ve skutečnosti, ranní erekce jsou také běžné v živočišné říši mezi samci savců. Muži  často viní plný močový měchýř za jejich ztopořený penis hned po probuzení a pro některé to může být důvod. Nicméně, existuje jen málo důkazů o vztahu mezi těmito dvěma jevy.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

U mužů se pro dosažení optimální silné erekce vyžaduje silný průtok krve do penisu. Nezáleží na tom, zda jde o erekci nedobrovolného typu nebo když je člověk sexuálně stimulován. Pokud zažíváte noční nebo ranní erekci, zatímco spíte naznačuje to zdravý průtok krve do penisu, což je také nezbytné pro získání erekce, když jste sexuálně vzrušený. Mužská erekce by měla být silná a tvrdá, bez ohledu kdy během dne nebo v noci k ní dojde. Pokud nedochází k pravidelným nočním nebo ranním erekcím, měli byste navštívit svého lékaře.

 

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přírodní pilulky na zlepšení erekce

Vimax Pills – Doporučujeme tento přípravek jako dlouhodobě nejspolehlivější řešení problémů s erekcí. Přípravek přináší delší a pevnější erekci, odstraňuje předčasnou ejakulaci a zvětšuje penis.

Ultra Potence – Doporučujeme tento přípravek jako nejrychlejší pomoc při problémech s erekcí. Přípravek zpevňuje erekci, dodává jí zdraví. Zároveň zvyšuje libido.

 

 

Rate this post

Podobné příspěvky

Leave a Reply