Problémem mužů je předčasná ejakulace. Jak ji oddálit?

Předčasná ejakulace léčba

Předčasná ejakulace nastane, když má muž orgasmus dříve, než by on nebo jeho partner rád. Předčasná ejakulace se může stát před nebo krátce po proniknutí. Neexistuje žádný stanovený čas, jak dlouho člověk by měl muž „vydržet“ při sexu, ale když člověk má orgasmus předtím než chce, ztrácí svou erekci a nemůže pokračovat v souloži. Předčasná ejakulace může být frustrující a trapná. Můžete mít pocit, že nemáte dostatek času, abyste si sex užili.Můžete mít potíže uspokojit touhy vašeho partnera. U některých mužů, rozpaky kvůli předčasné ejakulaci mohou způsobit problémy s intimitou a narušit jejich vztahy. Předčasná ejakulace je častým problémem u mužů. Asi 30% až 40% mužů má tento problém v určitou dobu v jejich životě.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Objednat Vimax Pills

Existuje mnoho způsobů, jak si pomoci s tímto problémem a navrátit vášeň a radost do vašeho sexuálního života. Jedna fyzická metoda pro oddálení vyvrcholení spočívá v stlačování vrcholu penisu těsně před ejakulací. Stlačování způsobuje významné snížení erekce, která zabraňuje ejakulaci. Mnozí lidé tvrdí, že „stiskací“ technika pomohla snížit jejich předčasnou ejakulaci. Tato technika zahrnuje důvěru a porozumění mezi vámi a vaším partnerem. Je důležité, abyste byli oba uvolnění a klidní. Jakýkoliv stres, úzkost, rozpaky nebo strach bude sloužit pouze k podkopání toho, co děláte. Zpočátku budete muset říct partnerovi, když se blíží vaše ejakulace, ale časem by měla rozpoznat příznaky z vašeho těla a být schopna říct, kdy je třeba stisknout. Většina mužů souhlasí s tím, že tato technika musí být praktikována často, abyste se naučili správné načasování a přesné místo, kde musíte stisknout a jaký tlak vyvinout.

Mnoho mužům pomůže psychické rozptýlení, kterým se zpomalí ejakulace. Hlavní myšlenkou je myslet na něco zcela nesouvisejícího s vaším partnerem a nesexuální. Někteří lidé si představují, že jsou na fotbalovém zápase nebo řeší matematické problémy v hlavě.

Předčasná ejakulace jak ji odstranit léčba

Znecitlivující krémy, které obsahují lidokain nebo podobnou znecitlivující látku snižují citlivost penisu a tím oddalují ejakulaci. Fungují jako lokální anestetikum a tím vám poskytnou delší sexuální prožitek. Jejich výhodou je nízká cena a potřeba aplikace pouze v případě, že dojde k sexuálnímu styku. Můžete také zkusit lubrikant, který je vyroben s přísadami na znecitlivění, jejichž cílem je pomoci prodloužit sexuální prožitek. Mnoho celosvětově prodávaných značek kondomů začalo vyrábět kondomy, ve kterých jako lubrikant je použit znecitlivující gel, který sníží vaši citlivost. Snadné použití kondomu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak rychle prodloužit ejakulaci. Jakýkoliv kondom, který je označen „extra silný“ nebo „extra bezpečný“ nebo „prodloužené potěšení“ bude silnější než průměrný kondom a pomůže vám vydržet déle.

Na trhu je také množství tabletek speciálně vyvinutých na řešení problémů s předčasnou ejakulací. Některé z nich (Vimax Pills, Ultra Potence a jiné) jsou vyrobeny z přírodních látek, bez syntetických látek, takže se nemusíte obávat vedlejších účinků. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat tu nejvhodnější pro vás a strach ze selhání a z předčasné ejakulaci věnovat raději Vašemu partnerovi.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přírodní pilulky na odstranění předčasné ejakulace

Předčasná ejakulace může být minulostí, pokud si zvolíte jako léčbu jeden z ověřených výživových doplňků.

  • Vimax Pills – poměr cena a výkon z něj dělají vládce doplňků stravy. Za příjemnou cenu dostanete přípravek, který zvětšuje penis, zlepšuje erekci, zvyšuje libido a testosteron. Zatočí i s předčasnou ejakulací.
  • Ultra Potence – luxusní doplněk stravy s vyšší cenou a rychlým efektem. Do hodiny můžete vidět první účinky, což považujeme za ohromný účinek: zvýšení testosteronu a libida, zvětšení penisu a zlepšení erekce.

 

Rate this post

Leave a Reply