Předčasná ejakulace – problém, který trápí mnoho mužů

Předčasná ejakulace – problém, který trápí mnoho mužů

Předčasná ejakulace nastává, když člověk prožívá orgasmus až příliš brzy po sexuální aktivitě a s minimální stimulací penisu. Nazývá se také raná ejakulace, rychlá ejakulace, rychlé vyvrcholení, předčasné vyvrcholení. Pokud se to stane zřídka, není to důvod k obavám. Můžete však splňovat diagnostická kritéria pro předčasné ejakulace, pokud:

 • Vždy nebo téměř vždy ejakulujete už do jedné minuty při penetraci
 • Nejste schopni oddálit ejakulaci po čas pohlavního styku
 • Cítíte se frustrovaný a vyhýbáte se sexuální aktivitě z tohoto důvodu

Stejně tak biologické, i psychické faktory hrají roli při problémy s předčasnou ejakulací. Přestože se o tom mnoho lidí se stydí mluvit, předčasná ejakulace je běžný a léčitelný stav. Léky, poradenství a sexuální techniky, které oddalují ejakulaci – nebo kombinace těchto – může pomoci zlepšit sex pro vás a vašeho partnera.

Chtěli byste vyzkoušet nové produkty na zlepšení sexuální výdrže? Přírodní doplňky výživy, přípravky a ověřené afrodiziaka naleznete po kliknutí na Aktivujte slevu. Při objednávce napište AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku a při objednání 3 produktů expresní dopravu kurýrem zdarma.

Co způsobuje předčasnou ejakulaci?

Většina případů předčasné ejakulace nemá jasnou příčinu. S více sexuálními zkušenostmi a věkem se muži často naučí, jak zpomalit nástup orgasmu. Předčasná ejakulace může nastat s novým partnerem. To se může stát jen v určitých sexuálních situacích nebo pokud prošla dlouhá doba od poslední ejakulace. Předčasnou ejakulaci mohou způsobit psychologické faktory, jako je úzkost, pocit viny nebo deprese. V některých případech může mít souvislost se zdravotními problémy, jako jsou hormonální problémy, zranění nebo vedlejší účinek některých léků. Někteří lékaři se domnívají, že předčasné sexuální zkušenosti mohou stanovit vzor, který může být obtížné později změnit v životě, jako například:

 • Situace, ve kterých jste možná spěšně dosáhli vyvrcholení, aby se zabránilo odhalení
 • Pocity viny, které zvyšují sklon k urychlenému vyvrcholení

Předčasná ejakulace

Mezi další faktory, které mohou hrát roli při předčasné ejakulaci patří:

 • Erektilní dysfunkce. Muži, kteří mají obavy o dosažení erekce nebo jejího udržení během pohlavního styku mohou urychlovat vyvrcholení, což může byť těžké změnit.
 • Úzkost. Muži s předčasnou ejakulací mají též problémy s úzkostí – buď konkrétně týkající se sexuální výkonnosti, nebo vztahující se k jiným otázkám.
 • Problémy ve vztazích. Pokud jste měli uspokojující sexuální vztahy s jinými partnery, v nichž se předčasná ejakulace vyskytla zřídka nebo vůbec ne, je možné, že mezilidské problémy mezi Vámi a Vaším aktuálním partnerem přispívají k problému.
Přečtěte si dobrý tip pro vaše zdraví
Chcete dosáhnout přírodní zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce a odstranění předčasné ejakulace? Pokud máte problémy s erekcí nebo ejakulací, máme pro vás přírodní náhradu za Viagru, je to nejlépe hodnocený produkt Vimax Pills – nové složení z Kanady! Kde koupit Vimax Pills a recenze

Mezi biologické faktory, které mohou přispět k problému s předčasnou ejakulací se zařazují:

 • Abnormální hladiny hormonů
 • Záněty a infekce močové trubice nebo prostaty
 • Abnormální hladiny chemických látek v mozku zvané neurotransmitery
 • Problémy se štítnou žlázou
 • Poškození nervů po chirurgickém zákroku nebo trauma (vzácné)

Jaké jsou příznaky?

Hlavním příznakem je nekontrolovaná ejakulace, a to buď před nebo krátce po zahájení pohlavním styku. Ejakulace nastane dříve než si osoba přejí, s minimální sexuální stimulací. Předčasná ejakulace může být posouzena jako celoživotní (primární) nebo získaná (sekundární). Celoživotní předčasná ejakulace nastává vždy nebo téměř po celou dobu počínaje prvními sexuálními setkáními. Získaná předčasná ejakulace má stejné příznaky, ale rozvine se poté, co jste měli předchozí sexuální zkušenosti bez ejakulačního problémů.

Věděli jste že tabletky Vimax Pills jsou nejlépe hodnocený doplněk na zlepšení sexuálního života? Vimax Pills diskuse

Kdy byste měli navštívit doktora?

Navštívit doktora byste měli tehdy, když předčasně ejakuluje u většiny vašich pohlavních styků. Je běžné, že lidé se cítí trapně diskutovat o sexuálních zdravotních problémech, ale nedovolte, aby vám to zabránilo v konzultaci s Vaším lékařem. Předčasná ejakulace je běžný a léčitelný problém. Lékař s vámi bude diskutovat o vaší zdravotní a sexuální historii. On nebo ona bude dělat důkladnou fyzickou prohlídku. Lékař může chtít mluvit také s vaším partnerem. Předčasná ejakulace může mít mnoho příčin, takže lékař může nařídit laboratorní testy, aby vyloučil možnost jiného zdravotního problému. Rozhodnutí o tom, že si promluvíte se svým lékařem, je nejdůležitějším krokem, který můžete udělat. V mezidobí zkuste zkoumat další způsoby, kterými se Vy a váš partner může spojit. I když předčasná ejakulace může způsobit značné napětí a úzkost ve vztahu, jde o léčitelný stav.

Předčasná ejakulace léčba

Léčba předčasné ejakulace

Nejběžnější možnosti léčby předčasné ejakulace zahrnují lokální anestetika, léky a poradenství. Mějte na paměti, že  může trvat nějaký čas, než naleznete léčbu nebo kombinaci procedur, která u vás bude fungovat. V některých případech léčba předčasné ejakulace může zahrnovat jednoduché kroky, jako je například masturbaci před stykem hodinu nebo dvě, takže jste schopen oddálit ejakulaci při sexu. Lékař také může doporučit vyhnout se pohlavnímu styku po určitou dobu a zaměřit se na jiné sexuální hry.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax Pills v lékárně

Lékař vám může vysvětlit různé „stop“ techniky. Tato metoda funguje takto:

 1. Začněte sexuální aktivitu jako obvykle, včetně stimulace penisu, dokud se necítíte téměř připraveni k ejakulaci.
 2. Poproste vašeho partnera, ať vám stiskne konec penisu, v místě, kde hlava (žalud) spojuje hřídel a udržuje stisk po dobu několika sekund, dokud nutkání k ejakulaci povolí
 3. Po uvolnění stisku počkejte asi 30 vteřin, pak se vraťte na předehru. Můžete si všimnout, že mačkání penisu způsobí ztrátu plné erekce, ale po chvíli se zase obnoví
 4. Pokud máte znovu pocit, že budete ejakulovat, váš partner může opakovat proces stlačování.
POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 9 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přípravky na odstranění předčasné ejakulace

Doporučujeme Vám tyto dva přípravky:

 • Dražší, extra rychlý přípravek Ultra Potence – odstraňuje předčasnou ejakulaci a přináší mužům výhody jako více testosteronu a libida, lepší erekci.
 • Levnější, spolehlivý Vimax Pills – jeho parketa je odstranění předčasné ejakulace, ale dokáže i zvýšit tvorbu testosteronu a nakopnout libido. Zvětšuje penis a napomáhá kvalitnější ejakulaci.

Vimax Pills

Vimax Pills

Vimax Pills je podobně jako Novinka Ultra Potence jedním z nejlépe hodnocených produktů na zlepšení erekce . Další výhody jsou odstranění předčasné ejakulace, zvětšení penisu, zvýšení libida, prodloužení pohlavního styku, lepší orgasmus partnerky a zvýšení vzrušení. Produkty se mohou kombinovat a někteří zákazníci mají dobré zkušenosti při užívání s Dragon Power. Jaké jsou rozdíly mezi tabletkami na erekci ?

Vimax Pills – dlouhodobé zlepšení erekce, zvětšení penisu, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zlepšení erekce, vhodný jako doplněk při užívání Vimax Pills
Dragon Power – přírodní afrodiziakum pro skutečně rychlé zvýšení vzrušení, také je vhodný doplněk

Vimax Pills obsahuje 30 pilulek a výrobce doporučuje dlouhodobé užívání, je třeba jej užívat 3-6 měsíců , výsledky se odlišují případ od případu ale dlhobé užívání většinou pomůže dosáhnout dlouhodobý efekt po kterém již produkt není nutné užívat, pro rychlejší efekt zkuste Ultra Potence a Dragon Power podle toho zda chcete rychlou erekci nebo mnohem vyšší vzrušení.
Kde koupit produkt: Oficiální stránka VimaxPills.cz a VimaxPills.com
Doplňkové produkty : Ultra Potence a Dragon Power
Jak vybrat Vimax Pills: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce VimaxPills.cz
Další přírodní afrodiziaka : Na vigrx.cz a afrodi.sk
Jsou i podobné produkty pro ženy? Ano doporučujeme Breastmax, Clitorin a Vigorelle na vigrx.cz

Více o produktu na oficiální stránce VimaxPills.cz.

Rate this post

Podobné příspěvky

Leave a Reply