Průměrná velikost penisu u mužů – máte malý penis nebo velký penis?

Velikost penisu

V první řadě je třeba říci, že velikost penisu se ne všude hodnotí stejně. V naší kultuře se delší penis považuje za lepší. Ve starověkém Řecku to bylo přesně naopak – muži, kteří měli malý penis byli obdivováni a ti, které příroda obdařila až příliš byly na posměch.

Muži jsou na sebe velmi tvrdí a kritičtí, většina z nich si myslí, že má malý penis. Jenže, statistika nelže a většina mužů nemůže tvořit podprůměr. Samozřejmě, najdou se i tací, kteří se nadhodnocují. Ženy jsou v této oblasti shovívavější a penis svého partnera hodnotí reálněji.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Kde koupit Vimax

Jaký je malý penis? A kdy je penis již považován za nadprůměrně velký?

Odborné studie se v této oblasti zatím neshodli, proto můžete najít na internetu různá čísla. Známý specializovaný časopis Journal of Sexual Medicine přinesl výzkum, který sehnal na 1661 sexuálně aktivních dospělých mužích. Průměrná velikost penisu dosáhla 13,97 cm. Jiné studie uvádějí, že průměrná velikost penisu při ztopoření je v rozmezí 12,7 cm až 15,24 cm. Velikost pod 12,7 cm se považuje za malou, nad 15,24 cm je velikost penisu považována jako nadprůměrná.

Velikost penisu v klidovém stavu je považována za nepodstatnou, protože penis, který je v klidovém stavu malý, může narůst při ztopoření do obrovských rozměrů . Nicméně, může se stát i opačná situace, kdy na pohled velký penis v klidovém stavu při ztopoření naroste jen o kousek.

Průměrná velikost penisu

Žádný výzkum nedokázal, že větší penis přinese lepší sexuální uspokojení. Většina žen dosáhne orgasmu stimulací klitorisu, případně drážděním bodu G (5 cm ve vagíně) takže velikost penisu nerozhoduje.

Pokud nejste obdařen přírodou, nic se neděje. Existuje mnoho sexuálních poloh, které Vám oběma přinesou sexuální uspokojení bez ohledu na velikost vašeho penisu. Nebo můžete začít pracovat na zvětšení penisu – existují specializované výživové doplňky, které zvětší penis. Nemusíte se bát, nejde o žádnou chemii ale o přírodní přípravky. Na jejich koupi nepotřebujete předpis od lékaře ani žádné jiné doporučení. Výživové doplňky se dají koupit v každé dobré lékárně nebo diskrétně na internetu. Také se dají cvičit různé cviky na zvětšení penisu, případně existují masáže na zvětšení penisu, ale je třeba tomu věnovat hodně času.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace.
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života.

Rate this post

Leave a Reply