RECENZE: Testosteron u mužů a žen – jak zvolit nejsilnější pilulky na zvýšení testosteronu? Jaká je cena, zkušenosti a vedlejší účinky?

Testosteron u mužů

Je to nejdůležitější mužský hormon, který vzniká ve varlatech. Působí na růst pohlavních orgánů samců, ovlivňuje mužské proporce, svalstvo, zarůstání, ochlupení, růst hrtanu, mutace. Krátce před pubertou se zvýší jeho produkce a způsobí relativně rychlý růst pohlavních orgánů. Testosteron řídí i pohlavní aktivitu samců a ovlivňuje celý život – sklon k riskování soutěživosti, bojovnosti, hádkám, …

Klasicky je pojímán jako mužský pohlavní hormon, ale vyskytuje se i u žen, jenže v nižší koncentraci. Má vliv na tělesnou stavbu a spolu s estrogeny hraje klíčovou roli v rozdílném vzhledu mužů a žen. Nejvíce fascinující zjištěním posledních desetiletí je, že testosteron má vliv i na pohlavně dvojtvárné chování a myšlení člověka. Svůj vliv uplatňuje již v nitroděložním životě, kdy hladiny testosteronu u chlapců dosahují hodnot jako v pozdní pubertě, a zřejmě ovlivňuje formování struktury nervových sítí v konkrétních oblastech. Výzkumy na dospělých jedincích potvrzují vliv testosteronu a estrogenů na poznávací schopnosti, konkrétně na prostorovou představivost a paměťové funkce.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Lékáren Vimax Pills 

Hladina testosteronu

Přirozená hladina testosteronu u muže s věkem neustále klesá. Může za to dnešní, stresem uspěchaný způsob života a také vysoká koncentrace ženských hormonů všude kolem nás, které přijímáme do svého těla.

Pokud máte pocit, že v některé oblasti necítíte rovnováhu, možná máte nízkou hladinu testosteronu. Normální hladina testosteronu zdravého muže je mezi 280 do 1 100 nanogramů na decilitr (ng/dL). Nejpřirozenějším faktorem, který snižuje hladinu testosteronu je věk. Nejvyšší hladina je v období puberty, po 20. roce se poprvé začíná snižovat a po 30. roce se snižuje každý rok o jedno procento. Je zde však i řadu dalších faktorů, které snižují hladinu testosteronu jako například nadváha, cukrovka, vysoký tlak, stresové povolání nebo životní styl, množství chemických látek… Kromě toho, postrachem jsou i xenoestrogény – chemické látky, které nejsou tělu vlastní, ale svými biologickými účinky jsou podobné ženským hormonům estrogenům.

Testosteron jak zvýšit hladinu

Jak zvýšit hladinu  testosteronu?

Hladinu testosteronu je možné zvýšit několika způsoby například přírodním testosteronem, injekcemi nebo pilulkami. Je důležité dostat do rovnováhy ostatní hormony a to testosteron, estrogen, inzulin a kortizol. Je třeba také optimalizovat složení kalorií, tedy nekonzumovat žádné cukry a prázdné kalorie. Stejně důležité je pravidelné cvičení, odpočinek, a   nemůžeme opomenout ani doplňky výživy, z nichž zmíníme například:

Ultra Potence – doplněk stravy pro zvýšení potence u mužů. Pomáhá dosáhnout rychlejší a pevnější erekci pro muže, co vydrží po celou dobu pohlavního styku a také pomáhá na zpoždění ejakulace a také může zesílit potěšení a orgasmus.

Bojíte se toho, že budete mít vždy slabou erekci? Žijete vždy pod dojmem, že máte nízkou úspěšnost ve srovnání s jinými muži? Sníte o přírodních tabletách, aby vám pomohli z vašeho stavu fyzické a hlavně sexuální slabosti?

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku přírodního produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Ultra Potence je přírodní produkt, který pomáhá na rychlé zlepšení erekce, zvětšení penisu a zvýšení potence.

Vimax Pills – s čistě přírodním složením je efektivní a přírodní doplněk výživy na zvětšení penisu a zlepšení erekce pro muže vyrobený z extraktů rostlin, který efektivně funguje na přírodní bázi a s vysokým obsahem přírodních látek zvyšuje sexuální touhu a výdrž při pohlavním styku. Přírodní produkt Vimax Pills se vyrábí z nejkvalitnějších rostlin z různých míst na světě, které jsou doporučené pro zlepšení mužské výkonnosti a také silnější a delší erekce s partnerkou.

Výživové doplňky na testosteron

Doporučujeme přírodní doplňky pro muže a ženy:

PRO MUŽE: Ultra Potence – nejexkluzivnější pilulky na zvýšení potence, rychlý efekt, vysoká cena

PRO MUŽE: Vimax Pills – nejlepší pilulky na zvýšení potence, dlouhodobý efekt, nízká cena

PRO ŽENY: Clitorin – nejnovější doplněk výživy vhodný pro zlepšení sexuálního života pro ženy, dlouhodobý efekt, vysoká cena. Objednat Clitorin. 

 

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky na zvýšení testosteronu

Přípravek Vimax Pills Vám přinese dlouhodobé účinky na Vaše sexuální zdraví – zvýšení testosteronu, zlepšení erekce. Unikátní složení Vám pomůže zvětšit penis a odstranit předčasnou ejakulaci. Přípravek Ultra Potence je rychlíkem mezi přípravky a jeho užívání přináší rekordně rychlé zvýšení testosteronu a zlepšení erekce.

Oba přípravky Vám doporučujeme.

Rate this post

Podobné příspěvky

Leave a Reply