SROVNÁNÍ: Vimax Pills vs Xtrasize vs Andropharmia Penis

Vimax Pills vs Xtrasize

Na trhu s výživovými doplňky se v poslední době objevují nová jména stále častěji. V lékárně je menší riziko, že si koupíte nefunkční produkt, na internetu je třeba být velmi obezřetný. I navzdory snahám se občas nějaký zmetek prosmýkne a krátkou dobu dělá špatné jméno ostatním výživovým doplňkům. Ohodnotili jsme výživové doplňky jako ve škole, podle toho, zda splnili to, co slibovalo.

Vimax Pills

Vimax Pills

První, co můžete v diskusních fórech vidět jsou chvály na tento přípravek. A když jdete dál, pokračují. Doplněk stravy je hodnocen jako nejlepší doplněk. Jeho účinky si pochvalují mnozí muži, protože přetrvávají dlouhodobě. Vimax Pills zvětšuje penis, zvětšení je patrné, jde o pár centimetrů. Zlepšuje erekci – po užívání přípravku je silnější vydrží déle. Odstraňuje předčasnou ejakulaci – nástup ejakulace oddaluje a následně optimalizuje, tak abyste ejakulovali v době, ve které ejakuluje průměrný muž.

Doplněk stravy prošel na jedničku a jeho užívání doporučujeme.

[su_note note_color=”#e1eef7″][su_service title=”Sleva” icon=”icon: comments” size=”32″] Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax lékárna
[/su_service][/su_note]

XtrasizeXtraSize

Doplněk stravy je velmi známým produktem na zvětšení penisu do délky i tloušťky – slibuje zvětšení penisu až o 7,5 cm. Podle recenzí zákazníků jsou změny velikosti minimální. Jedinou z jeho výhod je to, že doplněk stravy je volně dostupný v lékárně, ale má vyšší cenu. Recenze zákazníků jsou převážně negativní, pozitivní recenze jsou výjimečnou záležitostí.

Doplněk stravy prošel s odřenýma ušima na čtyřku. Můžete ho vyzkoušet, avšak mnoho mužů lituje toto rozhodnutí.

Andropharmia Penis

Andropharmia Penis

O tomto výživovém doplňku je dostupných málo informací a málo recenzí uživatelů. Má přírodní složení, které nezpůsobuje vedlejší účinky. Podle oficiálních popisů by měl produkt zvětšovat penis o 0,3 cm za měsíc a zvýšit produkci testosteronu.

Výživové doplňku udělujeme nedostatečnou – nemáme dostatek informací, přípravek je na trhu zatím krátce. Ne vždy je nové i dobré – a při výživových doplňcích třeba být dvojnásob obezřetný.

Závěrečné shrnutí:

Výživové doplňky na zvětšení penisu se různí – nejen slibovanými účinky, ale i tím jak je plní. Doufáme, že jsme Vám přehledným známkování usnadnili rozhodování a pomohli s výběrem.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
[su_note note_color = “#c7e4f7”] Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

[su_button url = “http://ultrapotence.cz/” target =”_blank” alt =”Ultra Potence” style =”flat” background =”#ef3a2d” size= “5” center =”yes” icon =”icon:shopping-cart” title =” “] Objednat se slevou[/su_button] [/su_note]

Leave a Reply