SROVNÁNÍ: Vimax Pills vs Xtrasize vs Andropharmia Penis

Vimax Pills vs Xtrasize

Na trhu s výživovými doplňky se v poslední době objevují nová jména stále častěji. V lékárně je menší riziko, že si koupíte nefunkční produkt, na internetu je třeba být velmi obezřetný. I navzdory snahám se občas nějaký zmetek prosmýkne a krátkou dobu dělá špatné jméno ostatním výživovým doplňkům. Ohodnotili jsme výživové doplňky jako ve škole, podle toho, zda splnili to, co slibovalo.

Vimax Pills

Vimax Pills

První, co můžete v diskusních fórech vidět jsou chvály na tento přípravek. A když jdete dál, pokračují. Doplněk stravy je hodnocen jako nejlepší doplněk. Jeho účinky si pochvalují mnozí muži, protože přetrvávají dlouhodobě. Vimax Pills zvětšuje penis, zvětšení je patrné, jde o pár centimetrů. Zlepšuje erekci – po užívání přípravku je silnější vydrží déle. Odstraňuje předčasnou ejakulaci – nástup ejakulace oddaluje a následně optimalizuje, tak abyste ejakulovali v době, ve které ejakuluje průměrný muž.

Doplněk stravy prošel na jedničku a jeho užívání doporučujeme.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax lékárna

XtrasizeXtraSize

Doplněk stravy je velmi známým produktem na zvětšení penisu do délky i tloušťky – slibuje zvětšení penisu až o 7,5 cm. Podle recenzí zákazníků jsou změny velikosti minimální. Jedinou z jeho výhod je to, že doplněk stravy je volně dostupný v lékárně, ale má vyšší cenu. Recenze zákazníků jsou převážně negativní, pozitivní recenze jsou výjimečnou záležitostí.

Doplněk stravy prošel s odřenýma ušima na čtyřku. Můžete ho vyzkoušet, avšak mnoho mužů lituje toto rozhodnutí.

Andropharmia Penis

Andropharmia Penis

O tomto výživovém doplňku je dostupných málo informací a málo recenzí uživatelů. Má přírodní složení, které nezpůsobuje vedlejší účinky. Podle oficiálních popisů by měl produkt zvětšovat penis o 0,3 cm za měsíc a zvýšit produkci testosteronu.

Výživové doplňku udělujeme nedostatečnou – nemáme dostatek informací, přípravek je na trhu zatím krátce. Ne vždy je nové i dobré – a při výživových doplňcích třeba být dvojnásob obezřetný.

Závěrečné shrnutí:

Výživové doplňky na zvětšení penisu se různí – nejen slibovanými účinky, ale i tím jak je plní. Doufáme, že jsme Vám přehledným známkování usnadnili rozhodování a pomohli s výběrem.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Rate this post

Leave a Reply