Máte suché a řídké vlasy? Vyzkoušejte Saw Palmetto Forte pro růst vlasů

Saw Palmetto pro růst vlasů

Saw palmetto je druh palmy, který roste na Floridě a v několika dalších státech  v jihovýchodní části USA. Palma má dlouhé, zelené, špičaté listy tak jako mnohé jiné druhy palem, ale jeden rozdíl tu přece jen je, a to, že větve Saw palmetto jsou posety drobnými bobulemi. Původní obyvatelé Ameriky patřící ke kmeni Seminole na území dnešní Floridy se těmito bobulemi živili a také je používali jako lék na problémy s močovým měchýřem, pohlavními orgány, konkrétně zvětšenou prostatou, ale také na zvýšení produkce spermií, k léčbě onemocnění štítné žlázy a metabolismu, na podporu trávení a zlepšení trávení. Bobule se používaly také k léčbě kašle, astmatu, chronické bronchitidy, nevolnosti, problémů se spaním a neplodností, migrény.

Účinky:

Saw palmety se považuje za nejpopulárnější lék účinný při vypadávání vlasů. Plešatost je nejčastější příčinou vypadávání vlasů u mužů i žen. Způsobuje ji snížená hladina testosteronu a zvýšené množství dihydrotestosteronu (DHT) ve vlasovém tkáni a vlasových váčcích. Šampon Saw Palmetto byl navržen tak, aby minimalizoval vytváření látky DHT ve vlasovém tkáni. Vypadávání vlasů je postupné a stejně postupné je i jejich obnovení. Může trvat tři měsíce dokud jsou viditelné první výsledky. Poté co se růst vlasů obnoví, je nutné i nadále používat šampon nejméně každý druhý den. Šampon napomáhá regeneraci pokožky hlavy, zpevňuje vlasovou strukturu, obnovuje růst vlasů.

Mimo jiné má tato rostlina pozitivní vliv při operaci prostaty. Výzkum dokazuje, že užívání 320 mg rostliny saw palmetto denně po dobu dvou měsíců před operací prostaty eliminuje operační čas, ztrátu krve, problémy při operaci a celkový čas strávený v nemocnici po operaci.

Pozitivní účinek byl prokázán i u mužů trpících nezhoubným zbytněním prostaty.

Další pozitivní účinky:

 

 • Má příznivý vliv při léčbě zánětu močových cest.
 • Má detoxikační účinky.
 • Reguluje hladinu hormonů, stabilizuje hladinu testosteronu.
 • Zvyšuje sexuální výdrž.
 • Působí jako diuretikum a antiseptikum.
 • Má blahodárné účinky při bronchitidě, astmatu, kašli.
 • Zlepšuje celkový zdravotní stav.Saw Palmetto účinky

Složení:

 • extrakt z rostliny Saw palmetto
 • jojobový olej
 • extrakt z aloe
 • olej z pšeničných klíčků
 • kopřivový extrakt

Použití:

Šampon jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte pár minut působit a pak důkladně hlavu opláchněte. Pozitivní účinky by se měli dostavit do tří měsíců od zahájení užívání.

Hlavní výhody:

Saw Palmetto Hlavní výhodou je široké využití přípravků z této rostliny. Rostlina saw palmetto je již dlouho známá pro své účinky. Využívali ji již původní obyvatelé Ameriky na počátku 20. století k léčbě onemocnění močového měchíře. Dnes přípravky z této rostliny využívá mnoho mužů při rakovině prostaty a benigní hyperplazie prostaty. Mimo jiné se tato rostlina používá při léčbě nachlazení, kašle, astmatu, chronické bronchitidy, migrén, zlepšuje také sexuální výdrž, má detoxikační účinky, reguluje hladinu hormonů, působí jako diuretikum a antiseptikum. Má také sedativní účinky. Přípravky v podobě šampónů napomáhají obnovit vlasovou strukturu při plešatosti, napomáhají regeneraci vlasové pokožky, zpevňují strukturu vlasů. Zlepšuje celkový zdravotní stav. Nejsou zaznamenané žádné případy alergických reakcí.

Hlavní nevýhody:

Nežádoucí účinky jsou ojedinělé. Mohou zahrnovat ospalost, bolest hlavy, nevolnost, zácpu nebo průjem.

Naše doporučení je používat šampon Namen každý druhý den po dobu alespoň tří měsíců přesně podle návodu na etiketě, aby se dostavily žádoucí výsledky. Vhodné je také poradit se s vaším lékařem.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na doplňky Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Pokud máte zájem o tyto doplňky výživy na zvýšení vzrušení, zvlhčení vagíny a větší prsa , napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení, navíc při objednání 3 a více produktů je doprava zdarma. Sleva 10 procent na Clitorin a další produkty platí pouze do vyprodání zásob!
Clitorin – zvýšení vzrušení pro lepší orgasmus, může pomoci pro zvýšení plodnosti pro ženy.
Vigorelle – chladivý gel pro lepší zvlhčení, prokrvení vagíny, zvýšení libida a chuti na sex.
Breastmax – pilulky na zvětšení prsou a štíhlou postavu, vhodný pro mladší i pro starší ženy. Objednat

Nejlepší přírodní pilulky s efektem Muira Puama:

PRO MUŽE: Ultra Potencenejexkluzivnější tablety s okamžitým efektem s vyšší cenou

PRO MUŽE: Vimax Pillsnejlepší přírodní pilulky s dlouhodobým efektem za nižší cenu

PRO ŽENY: Clitorin – nejlepší pilulky pro ženy na zvýšení vzrušení při pohlavním styku, které zaručují také rychlé zvýšení chuti na sex pro lepší orgasmus, mají dlouhodobý efekt, nízká cena

My doporučujeme přípravek Vimax Pills. Clitorin má dlouhodobý účinek pro zdraví – doporučujeme.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků.
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je vaše! Akce platí pro všechny produkty na vigrx.cz.

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky s účinky Muira Puama

Vimax Pills – kvalitní přípravek s dlouhodobými účinky přináší odstranění předčasné erekce, zajišťuje vyšší tvorbu testosteronu, podporuje zdravou erekci a prodlužuje penis.

Ultra Potence – luxusní přípravek z vyšší cenové kategorie. Je nejrychleji účinkující a   přináší vyšší libido a zlepšení erekce.

Clitorin – nejznámější doplněk výživy doporučený lékaři pro ženy s okamžitým efektem s   vyšší cenou. Pro ženy doporučujteme pilulky Clitorin a Provestra.

 

 

Rate this post

Leave a Reply