Tribulus Terrestris – kotvičník zemní: základní látka pro větší penis

Tribulus terrestris pro větší penis

Tribulus terrestris je bylina známá také pod jménem kotvičník zemní. Známý je od dob starověku, využívali ho už lékaři v Mezopotámii. Neznámý není ani v současnosti. Jeho uplatnění je především v kulturistice, protože účinky kotvičníku vliv na tvorbu svalové hmoty a její rozložení na těle. Kromě kulturistiky však přináší zlepšení v sexuální oblasti, protože k jeho účinkům patří i zlepšení erekce, zvýšení potence a vyšší tvorba spermií.

Účinky kotvičníku zemního

Tribulus Terrestris

 • Zlepšení v sexuální oblasti
 • zlepšení erekce
 • zvýšení libida
 • zvýšení plodnosti muže
 • zvýšení sexuality a sexuálních zážitků
 • zvýšení tvorby spermií
 • zvýšení tvorby hormonu testosteronu

Všetky účinky sú dôležité preto, aby ste boli sexuálne zdravý.

         Další pozitivní účinky:
 • zvýšení celkové fyzické síly
 • zlepšení imunity
 • pozitivní vlivy na hormonální nerovnováhu
 • zvýšení množství svalové hmoty
 • podporuje redukci tělesného tuku
 • optimálně působí na krevní tlak

Kotvičníkpozitivní účinky i na ženy, např. zvyšuje tvorbu estrogenu a minimalizuje průvodní znaky menopauzy.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob!  Vimax diskuse
Kde ho najdete?

Takové komplexní účinky na sexuální život z kotvičníku zemního dělají často využívanou ingredienci ve většině výživových doplňků. Pokud máte zájem o čistý extrakt kotvičníku, prodává se i samostatně. Balení Tribulus má 60 tablet a dá se koupit v online lékárně. Cena je přibližně 1355 Kč. Je to volně dostupný doplněk výživy, na jeho koupi nepotřebujete lékařský předpis.

Zkušenosti s kotvičníkem

Zkušenosti zákazníků s kotvičníkem jsou velmi dobré zkušenosti. Přírodní lék na zvýšení sexuální výkonnosti a zlepšení erekce je mezi muži velmi vítán, protože nepřináší vedlejší účinky. Je vhodný i pro ty, kteří mají onemocnění způsobené hormonální nerovnováhou. V recenzích zákazníků se však dočtete, že neúčinkuje na každého a zlepšení nepřichází okamžitě. Abyste dosáhli uvedených účinků, je třeba dlouhodobé užívání.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Vyzkoušejte přírodní afrodiziakum pro muže Dragon Power! Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku tohoto produktu. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Závěrečné shrnutí

Všechny účinky kotvičníku zemního jsou prvním krokem na cestě ke zvětšení penisu. Kotvičník optimalizuje zdraví v sexuální oblasti i zdraví Vašeho fyzického těla. Nicméně, k tomu abyste měli větší penis potřebujete toho udělat ještě více (výživové doplňky, vakuové pumpy, různé cviky) – užívání samotného kotvičníku nestačí. Je to však dobrý start na této dlouhé cestě.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

Rate this post

Leave a Reply