Tribulus Terrestris – kotvičník zemní: základní látka pro větší penis

Tribulus terrestris pro větší penis

Tribulus terrestris je bylina známá také pod jménem kotvičník zemní. Známý je od dob starověku, využívali ho už lékaři v Mezopotámii. Neznámý není ani v současnosti. Jeho uplatnění je především v kulturistice, protože účinky kotvičníku vliv na tvorbu svalové hmoty a její rozložení na těle. Kromě kulturistiky však přináší zlepšení v sexuální oblasti, protože k jeho účinkům patří i zlepšení erekce, zvýšení potence a vyšší tvorba spermií.

Účinky kotvičníku zemního

Tribulus Terrestris

 • Zlepšení v sexuální oblasti
 • zlepšení erekce
 • zvýšení libida
 • zvýšení plodnosti muže
 • zvýšení sexuality a sexuálních zážitků
 • zvýšení tvorby spermií
 • zvýšení tvorby hormonu testosteronu

Všetky účinky sú dôležité preto, aby ste boli sexuálne zdravý.

         Další pozitivní účinky:
 • zvýšení celkové fyzické síly
 • zlepšení imunity
 • pozitivní vlivy na hormonální nerovnováhu
 • zvýšení množství svalové hmoty
 • podporuje redukci tělesného tuku
 • optimálně působí na krevní tlak

Kotvičníkpozitivní účinky i na ženy, např. zvyšuje tvorbu estrogenu a minimalizuje průvodní znaky menopauzy.

[su_note note_color=”#e1eef7″][su_service title=”Sleva” icon=”icon: comments” size=”32″] Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob!  Vimax diskuse
[/su_service][/su_note]
Kde ho najdete?

Takové komplexní účinky na sexuální život z kotvičníku zemního dělají často využívanou ingredienci ve většině výživových doplňků. Pokud máte zájem o čistý extrakt kotvičníku, prodává se i samostatně. Balení Tribulus má 60 tablet a dá se koupit v online lékárně. Cena je přibližně 1355 Kč. Je to volně dostupný doplněk výživy, na jeho koupi nepotřebujete lékařský předpis.

Zkušenosti s kotvičníkem

Zkušenosti zákazníků s kotvičníkem jsou velmi dobré zkušenosti. Přírodní lék na zvýšení sexuální výkonnosti a zlepšení erekce je mezi muži velmi vítán, protože nepřináší vedlejší účinky. Je vhodný i pro ty, kteří mají onemocnění způsobené hormonální nerovnováhou. V recenzích zákazníků se však dočtete, že neúčinkuje na každého a zlepšení nepřichází okamžitě. Abyste dosáhli uvedených účinků, je třeba dlouhodobé užívání.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
[su_note note_color = “#c7e4f7”] Vyzkoušejte přírodní afrodiziakum pro muže Dragon Power! Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku tohoto produktu. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

[su_button url = “http://dragon-power.cz/” target =”_blank” alt =”Dragon Power” style =”flat” background =”#ef3a2d” size= “5” center =”yes” icon =”icon:shopping-cart” title =” “] Objednat se slevou[/su_button] [/su_note]
Závěrečné shrnutí

Všechny účinky kotvičníku zemního jsou prvním krokem na cestě ke zvětšení penisu. Kotvičník optimalizuje zdraví v sexuální oblasti i zdraví Vašeho fyzického těla. Nicméně, k tomu abyste měli větší penis potřebujete toho udělat ještě více (výživové doplňky, vakuové pumpy, různé cviky) – užívání samotného kotvičníku nestačí. Je to však dobrý start na této dlouhé cestě.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

Leave a Reply