Ultra Potence (UP 4 Men)

Ultra Potence

Ultra Potence je doplněk přírodní doplněk určený pro muže, jak napovídá i jeho zkratka UP 4Men. Přípravek napomáhá při dlouhotrvajících problémech s erekcí, impotencí ale výrobce uvádí, že budete umět ovládat i svůj ejakulát s celkovou „ultra účinností“ 4 dny a 4 noci. O pravdivosti těchto slov jsme pátrali mezi zákazníky na internetu a výsledek Vám přinášíme v této krátké recenzi.

Účinky:

 • napomáhá zlepšit erekci, zlepšuje pohlavní styk
 • zpomaluje proces ejakulace, zabraňuje předčasnému vyvrcholení
 • prodlužuje, zvyšuje a zintenzivňuje sexuální rozkoš a orgasmus
 • zvyšuje libido a sexuální výdrž
 • zvyšuje potenci a plodnost

Výrobce tvrdí, že tento přípravek nemá žádné vedlejší účinky. Po užití zlepšuje erekci, efekt přetrvává přibližně 5 dní.

Složení

extrakt z kořene Rehmannia – je považován za tonikum a diuretikum, jeho činnost je prokázána při anémii, problémech močových cest a při závratích.

extrakt ze ženšenu – je znám na dálném východě jako kořen života, protože zpomaluje proces stárnutí a udržuje touhu po životě. V Číně věří, že ženšen dokáže vyléčit celou řadu onemocnění: impotenci, anémii, poruchy trávení, nespavost, únavu, poruchy krevního oběhu, dokáže regulovat krevní tlak, zlepšuje činnost mozku atd. Také stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí a umožňuje lepší vstřebávání vitamínů a minerálů.

extrakt z Wild Yam – Dioscorea Opposita je známá svými blahodárnými účinky. Snižuje hladinu cholestrerolu, má protizánětlivé účinky, používá se při problémech dráždivého tračníku, podrážděného žaludku a žlučníku, normalizuje hladiny hormonů, posiluje imunitní systém.

extrakt ze severského Goji – Goji je rostlina mimořádně bohatá na vitaminy a minerální látky, obsahuje důležité vitamíny B1, B2, C které jsou potřebné pro vyváženou kombinaci látek potřebných pro správné fungování metabolismu. Obsahuje také bílkoviny – vápník, chrom, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík a zinek. Goji zlepšuje krevní oběh, posiluje srdce, zpomaluje stárnutí, významně zvyšuje fyzickou vytrvalost a má protirakovinné účinky.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 6 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše! Akce platí na všechny produkty.

extrakt z Alpiny léčivé – posiluje činnost ledvin a sleziny, které zvyšují hladinu produkovaných hormonů a tím se zvyšuje sexuální touha. Má příznivé účinky na trávení, dodává energii po tělesné námaze a zrychluje schopnost regenerace.

extrakt z Pornatky kokosové – často používaná v čínské medicíně, pro své účinky. Pori zlepšuje i imunitní systém a podporuje zdraví sleziny.

extrakt z kůry skořice – je přírodní antioxidant, který pomáhá lidem s diabetem – snižuje hladinu cukru. Dále zlepšují krevní oběh, posilují funkci mozku, dodávají fyzickou energii a odstraňují pocity únavy.

Nákup

UP lze zakoupit online, výrobce poskytuje 30 denní záruku se 100% garancí vrácení peněz. Rovněž slibuje i diskrétní dodání.

Bohužel, jeho dodání není v ceně a dodací částka není vůbec zanedbatelná, hlavně co se týče expresní dopravy. Ale pokud jste ochoten týden počkat na balík, tak to nebude až tak finančně zatěžující. Při koupi větších balení byste měli mít poštovné zdarma, výrobce dává i jiné slevy. V době psaní recenze nebyly alternativy pro objednání, pouze oficiální stránka.

Názory zákazníků

Na internetu jsme našli jen velmi málo názorů zákazníků – jen na stránce výrobce. Jsou jen dvě možnosti proč je to tak:

1. buď jsou opravdu takoví zaneprázdněni v ložnici, jak uvádí výrobce

2. nebo proto, že přípravek je stále poměrně neznámý, málo diskutovaný – při psaní recenze jsme se s jinou recenzí ovšem ani nesetkali ani na slovenský, ani na českých stránkách.

Recenze na stránce výrobce jsou kladné, muži si pochvalují výsledný efekt, potěšilo je, že výrobce za tu cenu zasílá „výhodné trojbalení“.

Hodnocení: 5/5 Nejlepší na rychlé zlepšení erekce

Hlavní výhody:

 • přírodní složení
 • záruka
 • balení – buď samotný UP nebo atraktivní Trojbalení
 • atraktivní slevy při větších baleních

Hlavní nevýhody:

 • délka a cena dopravy
 • poměrně vysoká cena
 • je dostupný pouze na internetu

UP je zatím málo známý výživový doplněk na podporu erekce. Z těch pár zákaznických recenzí nelze konstatovat nic definitivně o jeho účinnosti či neúčinnosti. Při pohledu na zahraniční fóra se můžete dočíst o mnoha pozitivních skúsenostich. Přípravek je rozhodně zajímavou volbou i kvůli tomu, že prodejce zasílá tři produkty, jeden z nich je Vimax Pills, který je mezi muži velmi oblíbený.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Objednat Vimax Pills
Rate this post

Leave a Reply