Vakuové pumpy na zvětšení penisu? Které Vám nepomůžou?

Vakuové pumpy na zvětšení penisu

Vakuové pumpy na zvětšení penisu – mýty nebo realita? Tuto otázku si možná kladete na začátku tohoto článku.

Jak vypadá a funguje vakuová pumpa?

Vakuové pumpy mají válcovitý tvar. Pumpa je buď manuální nebo má motorek. Navléká se na penis. Někdy je vhodné odstranit ochlupení z genitálií. Práce pumpy spočívá ve vytvoření vakua okolo penisu – tak dochází k prokrvení penisu a pomalému růstu. Se stoupáním vakua stoupá i tlak v penisu – dejte pozor, jak velký tlak podstoupíte, protože příliš velký tlak může poškodit cévy v penisu. Na trhu existuje několik druhů vakuových pump.

Vakuové pumpy

Klasické vakuové pumpy – tyto jsme popsali již výše. Při klasických pumpách se doporučuje ještě dodatečné užívání lubrikantů a pravděpodobnost zranění je vyšší (modřiny, odřeniny).

Vodní vakuové pumpy – jsou dražší než klasické vakuové pumpy, avšak účinnější. Nastává rychleji sací efekt, který je bezpečnější (v případě správné manipulace s pumpou). Není třeba využívání lubrikantů. K spolehlivým vodním pumpám patří značka Bathmate.

Jaké jsou zkušenosti s vakuovými pumpami

V recenzích zákazníků na internetu můžete najít jen málo pozitivních recenzí. Muži, kteří viděli zlepšení však uznávají, že na výsledek museli velmi dlouho čekat.

[su_note note_color=”#e1eef7″][su_service title=”Sleva” icon=”icon: comments” size=”32″] Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Objednat Vimax 
[/su_service][/su_note]

Pravda je taková, že účinnost vakuových pump je minimální pro zdravého muže. Vědecké výzkumy zjistily dlouhodobým výzkumem, že jejich úspěšnost je 10%. Nicméně, mnohem účinnější jsou pro muže, kteří mají nějaký sexuální problém – příznaky impotence, nepřirozené zahnutí penisu. V takových případech vakuové pumpy napravují zdravotní problémy. Současně s tím přichází zvětšení penisu – v průměru však jde jen o 0,5 cm.

Vakuové pumpy by měly být pouze dočasným řešením, nejsou doporučovány pro dlouhodobé používání. Nedoporučuje se ani její několikahodinové užívání během dne – právě kvůli zmíněnému tlaku v penisu a násilném prokrvení.

Závěrečné shrnutí:

Vakuové pumpy na zvětšení penisu existují. Na výsledky se však velmi dlouho čeká, ty jsou minimální. Neúčinkují na každého. Odborníci užívání vakuových pump neschvalují, hrozí u nich riziko úrazu s trvalými následky. Na zvětšení penisu existují i jiné, bezpečnější cesty – např. cviky, masáže nebo užívání výživových doplňků.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života
PRO ŽENY: Clitorin – afrodiziakum pro ženy, přírodní zvlhčení vagíny, přírodní doplněk výživy může pomoci ženám dosáhnout silný orgasmus

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
[su_note note_color = “#c7e4f7”] Doporučujeme doplňek s rýchlym účinkem Ultra Potence na zvětšení penisu. Při objednávaní  získáte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku tohoto produktu. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

[su_button url = “http://www.vigrx.cz/kategorie/ultra-potence-rychla-podpora-erekce/ultra-potence/” target =”_blank” alt =”Zvětšit penis” style =”flat” background =”#ef3a2d” size= “5” center =”yes” icon =”icon:shopping-cart” title =” “] Objednat se slevou[/su_button] [/su_note]

Leave a Reply