Vakuové pumpy na zvětšení penisu? Které Vám nepomůžou?

Vakuové pumpy na zvětšení penisu

Vakuové pumpy na zvětšení penisu – mýty nebo realita? Tuto otázku si možná kladete na začátku tohoto článku.

Jak vypadá a funguje vakuová pumpa?

Vakuové pumpy mají válcovitý tvar. Pumpa je buď manuální nebo má motorek. Navléká se na penis. Někdy je vhodné odstranit ochlupení z genitálií. Práce pumpy spočívá ve vytvoření vakua okolo penisu – tak dochází k prokrvení penisu a pomalému růstu. Se stoupáním vakua stoupá i tlak v penisu – dejte pozor, jak velký tlak podstoupíte, protože příliš velký tlak může poškodit cévy v penisu. Na trhu existuje několik druhů vakuových pump.

Vakuové pumpy

Klasické vakuové pumpy – tyto jsme popsali již výše. Při klasických pumpách se doporučuje ještě dodatečné užívání lubrikantů a pravděpodobnost zranění je vyšší (modřiny, odřeniny).

Vodní vakuové pumpy – jsou dražší než klasické vakuové pumpy, avšak účinnější. Nastává rychleji sací efekt, který je bezpečnější (v případě správné manipulace s pumpou). Není třeba využívání lubrikantů. K spolehlivým vodním pumpám patří značka Bathmate.

Jaké jsou zkušenosti s vakuovými pumpami

V recenzích zákazníků na internetu můžete najít jen málo pozitivních recenzí. Muži, kteří viděli zlepšení však uznávají, že na výsledek museli velmi dlouho čekat.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Objednat Vimax 

Pravda je taková, že účinnost vakuových pump je minimální pro zdravého muže. Vědecké výzkumy zjistily dlouhodobým výzkumem, že jejich úspěšnost je 10%. Nicméně, mnohem účinnější jsou pro muže, kteří mají nějaký sexuální problém – příznaky impotence, nepřirozené zahnutí penisu. V takových případech vakuové pumpy napravují zdravotní problémy. Současně s tím přichází zvětšení penisu – v průměru však jde jen o 0,5 cm.

Vakuové pumpy by měly být pouze dočasným řešením, nejsou doporučovány pro dlouhodobé používání. Nedoporučuje se ani její několikahodinové užívání během dne – právě kvůli zmíněnému tlaku v penisu a násilném prokrvení.

Závěrečné shrnutí:

Vakuové pumpy na zvětšení penisu existují. Na výsledky se však velmi dlouho čeká, ty jsou minimální. Neúčinkují na každého. Odborníci užívání vakuových pump neschvalují, hrozí u nich riziko úrazu s trvalými následky. Na zvětšení penisu existují i jiné, bezpečnější cesty – např. cviky, masáže nebo užívání výživových doplňků.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života
PRO ŽENY: Clitorin – afrodiziakum pro ženy, přírodní zvlhčení vagíny, přírodní doplněk výživy může pomoci ženám dosáhnout silný orgasmus

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Doporučujeme doplňek s rýchlym účinkem Ultra Potence na zvětšení penisu. Při objednávaní  získáte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku tohoto produktu. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Rate this post

Leave a Reply