Věděli jste o tom, že průměrná velikost penisu na Slovensku je větší než v Česku?

 Velikost penisu

Víte jaká je průměrná velikost penisu? Možná ano, možná ne. V tomto článku se dozvíte nejen jaká je průměrná velikost ve světě, ale i v našich podmínkách. A jako nadpis prozrazuje, Češi mohou slovenskými bratrům závidět!

Průměrná velikost penisu

Průměrná velikost penisu

Odborníci se snaží zodpovědět tuto častou otázku, aktuální jsou relevantní následující číselné údaje.

Vědecká studie z roku 2015 udává tato čísla: průměrná délka penisu při ztopoření je 13,12 cm a obvod 11,66 cm. V klidovém stavu měl průměrný penis délku 9,1 cm a obvod 9,3 cm. Výzkumnou vzorek tvořily 15 000 dospělých mužů, což je statisticky významný vzorek populace.

S touto nejnovější studií z roku 2015 se dále zjistilo, že průměrní muži na Slovensku ve srovnání s průměrnými muži v Česku mají penis větší o 19,71% !!! Sice jsou to pozitivní čísla, ale muži se stále strachují o velikost svého krasavce a považují ho za malého. Chtěli by ho zvětšit.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax na prodej 

Zvětšení penisu – dá se to?

Co když máte malý penis? Zvětšete si ho! A co když je váš penis průměrně velký, ale Vy stále nejste spokojeni? Odpověď je stejná – zvětšete si ho!

Penis lze zvětšit, existuje řada možností. Některé jsou bezpečné, jiné méně, některým byste se rozhodně měli vyhnout.

Vakuová pumpa

  • Chirurgické zákroky a technika stahování – vyhněte se jim! Tyto metody jsou nebezpečné a pokud se něco v jejich procesu porouchá, následky jsou celoživotní. Hrozí Vám nejen modřiny a odřeniny, ale i protržení cév v penisu, případně trvalé a nevratné poškození svalů, které přinášejí erekci.
  • Vakuové pumpy a extendery – nejsou bezpečné, výsledný efekt je mizivý. Nemusí účinkovat na každého – to Vám potvrdí i zákaznické recenze v diskusních fórech. Nesprávné užívání může způsobit vážné následky.
  • Jelqing, Kegelovy cviky – bezpečné, časově náročné. Vyžadují pravidelné cvičení, Kegelovy cviky dokonce až 4x denně. Zvětšení penisu uvádějí muži od 0,5 do 2,5 cm.
  • Výživové doplňky – nejbezpečnější možnost na zvětšení penisu. Jsou přírodní, prodávají se v lékárně a většina mužů má s nimi pozitivní zkušenosti. Je třeba vybrat si spolehlivý a ověřený přípravek na zvětšení penisu, protože to nedokáží všechny.

POZOR: Doporučujeme doplňky výživy na zvětšení penisu

Vimax Pills – dlouhodobé zvětšení penisu, zvýšení vzrušení, odstranění předčasné ejakulace
Ultra Potence – rychlé zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení sexuálního života

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu Ultra Potence. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Rate this post

Leave a Reply