VigRX Plus cena, recenze, diskuze

VigRX Plus

VigRX Plus je doplněk stravy, který je určen výhradně pro muže. Jeho hlavním efektem je zvětšení penisu, ale slouží i na podporu erekce, která podle prodejce „bude tvrdá jako skála“, také zvyšuje zájem o sex a celkově zlepšuje sexuální život. VigRX Plus pro užívání nevyžaduje lékařský předpis.

Účinky VigRX Plus

 • větší penis (průměrně o 5 cm),
 • silnější libido
 • zlepšení sexuálního života
 • zvýšení sexuální žádostivosti
 • zdravá produkce pohlavních hormonů
 • zvyšuje fyzickou vytrvalost při pohlavním styku
 • zlepšuje krevní oběh, podporuje mikrocirkulaci v oblasti genitálií

Pro dosažení efektu je třeba VigRX Plus užívat dlouhodobě v dávce jednu tabletku denně. První výsledky na sebe nenechají čekat dlouho a mají se dostavit už po pár týdnech pravidelného užívání. Efekt je dlouhodobý, permanentní.

Přípravek nesmí užívat osoby mladší 18 let, je určen výhradně jen pro muže.

Pokrok s VigRX Plus

Užívání VigRX Plus je dlouhodobé a proto prodejce pro lepší přehled uvádí kdy a co byste měli očekávat od užívání přípravku:

 • První až čtvrtý týden – v tomto období bychom měli zaznamenávat největší rozšiřování penisu. Erekce začíná trvat déle.
 • Čtvrtý až osmý týden – nastává významné prodloužení penisu.
 • Devátý týden až dál – nepopiratelné změny oproti minulosti. Při erekci si všimnete, že Váš penis je pevnější a silnější.

VigRX Plus byl navržen tak, aby rozšířil erektilní tkáně v penisu, a tím zajistil více krve do pohlavních orgánů.

Složení

Výrobek má přírodní složení a nemá vedlejší účinky. Sestává z různých bylinných koncentrátů. Nejhlavnější z nich popíšeme podrobněji.

Extrakt skořice šípolisté – je přírodní antioxidant, který pomáhá lidem s diabetem – snižuje hladinu cukru. Dále zlepšuje krevní oběh, posiluje funkci mozku, dodává tělu fyzickou energii a snižuje únavu.

Muira puama – je to strom, ze kterého se využívá do různých léčivých přípravků jeho kůra, odbourává stres a snižuje únavu, zvláště pokud ji způsobuje dlouhodobá vyčerpanost a přetížení. Jde o známé afrodisiakum. Podporuje potenci a zároveň i významně posiluje sexuální požitek.

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků!
Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku produktu VigRX Plus. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Palma Sabalova – známý extrakt z plodů palmy Sabalovej je využíván na podporu sexuální energie a zvyšuje libido u mužů. Zároveň snižuje hladinu cholesterolu a mastných kyselin v krvi.

Gingko Biloba – Gingko Biloba je „zázračná“ multifunkční rostlina, která se zvykne používat již od nepaměti na řešení mnoha zdravotních problémů. Mezi její nejznámější účinky patří zlepšení cirkulace krve. Tak se dostává krev právě tam, kde ji tělo v dané chvíli nejvíce potřebuje.

Extrakt z kůry Catuaba – extrakt ze známé brazilské rostliny, která má staletou tradici při léčbě sexuálních dysfunkcí.

Hloh obecný – má především blahodárné kardiovaskulární účinky, zvyšuje pružnost cév a posiluje srdce.

Extrakt Voňatca vaječného – tento podivuhodně znějící extrakt se získává z keře, který roste v Brazílii. Je využíván kvůli svým silným účinkem na podporu sexuální touhy. Často se používá při problémech s udržením erekce.

Semínka Cuscuta – rostlina je používána na zlepšení zraku, vyživuje spermie a posiluje šlachy pohlavních orgánů.

Nákup

VigRX Plus je možné zakoupit v pohodlí domova, online, výrobce garantuje, že objednané zboží Vám bude dodáno v co největší diskrétnosti, dává něj 67 denní záruku a v případě nespokojenosti Vám peníze vrátí. Alternativní prodejní místa – kamenné prodejny se nám v době psaní recenze nepodařilo najít.

Hodnocení zákazníků

Na internetových fórech se vyskytuje poměrně málo recenzí. Sympatické na tom je to, že se nevyskytují pouze na stránkách prodejce, ale i v různých diskusních fórech. Zákazníci si přípravek pochvalují a jeho účinky se jim zdají někdy až zázračné, ale najdou se i tací, kterým je zvětšení penisu o 5cm málo a zvažují i ​​další řešení.

Hodnocení: 4/5 – jeden z nejlepších na zvětšení penisu

Hlavní výhody:Vigrx Plus

 • jeden z nejlepších na trhu
 • zvětšení penisu bez natahování či jiných bolestivých procedur a fyzických či chirurgických zákroků
 • zlepšení erekce
 • použití kvalitních surovin

Hlavní nevýhody:

 • vysoká cena
 • těžko dostupný
 • třeba je dlouhodobé užívání

Tento přípravek v internetových diskusích není často jmenován, avšak vyjádření jeho uživatelů jsou převážně pochvalné. Muži, kteří se stali jeho příznivci a pravidelně tento preparát užívají, nepovažují za problém ani jeho limitovanou dostupnost jen prostřednictvím online prodeje, ani jeho vysokou cenu, stejně ani skutečnost, že požadovaný účinek se dostavuje až po delší době jeho užívání – protože jeho účinky jim za to stojí. Uvádějí, že jimi očekávané účinky tento přípravek plně zajistil.

Malá skupinka zákazníků, kteří vyjádřili nespokojenost, připouštěla ​​také, že ke zlepšení erekce i ke zvětšení penisu u nich došlo, ale nejsou s tím spokojeni, potřebovali by ještě více zlepšení, podstatnější prodloužení penisu, zdál se jim nedostatečný jeho nárůst o 5 cm. Je však otázkou, nakolik jejich stanoviska výpovědní hodnotu, zda nejde už až o očekávání nerealistické. Zároveň také je důležité, aby uživatel měl dostatek vytrvalosti, protože účinek se plně projevuje až cca po 9 týdnech jeho pravidelného užívání.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Vimax Pills diskuse 

Zajímavé bylo, že hodnocení se netýkaly jen zvětšení penisu, či nárůstu jeho pevnosti, délky erekce. Uživatelé se současně velmi pozitivně vyjadřovaly io účinku tohoto přípravku, týkajícím se chuti na sex – její zvýšení a posílení ve svém sexuálním životě pokládali za velmi příjemné. Pociťovali fyzický i psychický příliv sil, opadnutí pocitů únavy, přetížení, vyčerpání a zvýšení své celkové pohody ve svém životě. Popisovali sami u sebe podstatně intenzivnější požitek ze sexu po každé stránce a stejně zaznamenávali zvýšenou spokojenost svých partnerek, účinek tohoto přípravku na celý svůj partnerský sexuální život.

Několik vyjádření spokojenosti s přípravkem se týkaly i těch mužů, kteří již dlouhodobě zaznamenávali u sebe potíže s erekcí, sexuální dysfunkce různého druhu.

Zdá se, že v recenzích tohoto přípravku uváděny hodnocení, že patří mezi nejlepší na trhu, zřejmě vychází z reality, z příznivých zkušeností klientů.

4.2/5 - (9 votes)

Leave a Reply