Zerex – přírodní přípravek na podporu erekce

Zerex

Zerex je přírodní přípravek, určený pro pány na podporu erekce. Přípravek je volně dostupný, na jeho zakoupení nepotřebujete lékařský předpis. V této recenzi se blíže seznámíte s jeho krátkým popisem a složením, různými variantami a zmíníme i hodnocení zákazníků, kteří své zkušenosti se Zerexom sdíleli na internetu.

Popis přípravku

Zerex je na registrovaný v kategorii výživových doplňků. Přípravek se skládá z aminokyselin (L- Arginin, L- Lysin, L-Citrullin), vitamínů (A, B2, B6, B12, E, vápník, zinek) a extraktem z tradičních bylin (Maca, Tribullus Terrestis, Sylibum Marianum). Protože ne všechny složky jsou běžně známé, pojďme si je ozřejmit. Složení se u jednotlivých druhů liší.

 

Složení:

Aminokyseliny:

L- Arginin, L- Lysin, L-Citrullin – aminokyseliny se výrazně podílejí na prokrvení cév, hlavně na prokrvení penisu. Prokrvení penisu je důležité pro kvalitní erekci.

Vitamíny:

Vitamín A – neutralizuje vznik estrogenu a zvyšuje chuť na sex.

Vitamíny skupiny B – B2, B6, B12 – mají různé funkce prospěšné pro lidské tělo, mezi méně známé patří však také zvýšení chuti na sex.

Vitamin E – přispívá k lepšímu průtoku krve, zajišťuje prokrvení cév a penisu.

Vápník – podporuje kosti, zajišťuje stabilitu v aktivním prožívání a zabraňuje svalovým křečím.

Zinek – podporuje tvorbu testosteronu. Vyšší hladina testosteronu vám zajistí vyšší fyzickou zdatnost a vytrvalost, nesmíme zapomenout ani zvětšení mužnosti – zvýraznění typických mužských rysů.

Sleva
Máme pro vás speciální slevu na Vimax Pills. Pokud máte zájem o tento doplněk výživy na zvětšení penisu, dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, napište při objednávce VI10 za jméno a získáte slevu až 10 procent na celou objednávku. Sleva se zvyšuje při objednání více balení Vimax Pills. Sleva na VimaxPills.cz platí pouze do vyprodání zásob! Kde koupit Vimax

Extrakty z tradičních bylin

Maca (Maka) – rostlina, která má původ v Peru. Je známým stimulantem sexuálních funkcí, v Peru se zvykne nazývat také „peruánská viagra“. Kromě stimulace sexuálních funkcí pomáhá řešit problémy s impotencí a erekcí.

Tribullus Terrestis – zvyšuje hladinu testosteronu. Vyšší hladina testosteronu = větší výkonnost a vytrvalost. Pro tento účinek je vyhledávána nejen muži, kteří hledají něco na podporu erekce, ale je oblíbená i mezi profesionálními sportovci, podporuje totiž růst svalů.

Sylibum Marianum – jedna z nejvyužívanějších rostlin k léčbě impotence. Její funkce v přípravku Zerex spočívá v plnohodnotném prokrvení pánve, což je zárukou kvalitní erekce.

Složení přípravku je velmi podobné jako u jiných přípravků (již výše zmiňované extrakty Maca, Tribullus Terrestis, Sylibum Marianum se objevují např. I v přípravcích VigRX a RX-extreme). Zerex neobsahuje některé vědecky ověřené látky (např. Sildenafil), které se běžně používají v léčivech na předpis, určených k řešení dysfunkcí erekce. Znamená to, že po užití Zerexu dosáhnete výsledky, i když ne tak výrazné jako u léků na předpis. Nicméně, pokud chcete své intimní záležitosti řešit bez návštěvy lékaře, je Zerex vhodná volba.

 

Přípravky Zerex

Zerex se snaží vyhovět požadavkům zákazníků různých věkových kategorií, proto existuje řada variant přípravku. Zerex je u nás na trhu ve třech dostupných variantách – Zerex Classic, Zerex Extra Long a Zerex Ultragold.

Zerex Extra LongNyní se podíváme podrobněji na rozdíly mezi jednotlivými variantami:

Zerex Classic – produkt je doporučen pro jednorázové užití, před každým sexuálním stykem. Jak uvádí výrobce, efekt by se měl dostavit do 60 minut.

Zerex Extra Long – Je doporučován pro muže, kteří nemajúproblém s erekcí, ale s délkou pohlavního styku. Je prokázáno, že Extralong prodlouží pohlavní styk o 30 minut

Zerex Ultragold – Ultragold je přípravek na komplexní řešení. Přípravek řeší problémy s erekcí, prodlužuje pohlavní styk a podporuje celkovou fyzickou kondici a vitalitu organismu. Primární je doporučený mužem nad 40 let. Ultragold je vhodný pro dlouhodobé, každodenní užívání, nejlépe po dobu tří měsíců.

Kde se dá Zerex koupit?

Zerex lze zakoupit online, avšak dá se najít také ve vybraných lékárnách.

Hodnocení: 2/5

Alternativní produkty v kategorii:

Vimax Pills – nejlepší na dlouhodobé zlepšení erekce

Ultra Potence – nejlepší přírodní pilulky na rychlé zlepšení erekce

VigRX Plus – nejexkluzivnější produkt na zlepšení erekce

POZOR: Sleva platí pouze do vyprodání zásob! Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Doporučujeme přírodní doplněk přípravku VigRX Plus ke zlepšení erekce. Získejte věrnostní slevu 10 procent na celou Vaši objednávku tohoto produktu. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a sleva je Vaše!

Zerex je výživový doplněk založený na přírodní bázi. Má prokázané účinky na zlepšení erekce. Podle dostupných informací je držitelem certifikátu Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky takže by nemělo jít o jeden z těch „pochybných internetových produktů“, které často výsledky pouze slibují, ale očekávání nesplní. Díky své spolehlivosti i dlouhodobé a rozsáhlé marketingové kampani je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších přípravků na podporu mužské erekce na našem trhu, avšak jeho úspěšností mírně zaostal za konkurencí, patří mezi střední třídu. Účinky přípravku se liší v závislosti na zakoupené varianty – některé jsou na počkání, některé výsledky se projeví až při pravidelném a dlouhodobějším užívání.

Pro zvýšení objektivity recenze jsme navštívili pár diskusních stránek, které se týkaly Zerexu. Pánové v drtivé většině případů přípravek pochvalovali. Sice výrobce na oficiální stránce uvádí, že přípravek nemá žádné vedlejší účinky, někteří páni uváděli jako vedlejší účinek mírnou bolest hlavy druhý den po užití. Při vzpomínání recenzí musíme zmínit i, že zákazníci si v téměř každém případě pochvalovali diskrétnost balení i rychlost doručení. Mnozí zákazníci uváděli jako pozitivum i skutečnost, že Zerex se snaží vyhovět požadavkům zákazníků různých věkových kategorií.

Rate this post

Leave a Reply